2737
2734
عنوان

همزاد واقعیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 977 بازدید | 87 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چجوریه فعالش ؟؟؟؟

اذیتت میکنه برات نحسی میاره تو کارات شکست میخوری مردم ازت بدشون میاد گوشه گیر میشی مدام مریض میشی از صدای اذان و قران بدت میاد

نگو غریبه غمت را چرا نمیفهمد؟که حال و روز تورا آشنا نمیفهمد...!
برای خودم نیست حالا این دارو مال چیه؟ فک کنم استرس و کم میکنه؟

اولا شما دنبال این چرندیات نرو هست نیست

تاپیک و فیلم ترسناک نبین 

چهار قل بخون نماز بخون حله خودتو درگیر نکن 

2740

درسته من که همزاد خیلی دوسم داره هر وقت شوهرم اذیتم میکنه شب میره سراغش شوهرم خودش همیشه میگه میترسم ناراحتت کنم چون خودم بعدش خیلی اذیت میشم یه شب قهر کردم رفتم بالا پتشتبوم خوابیدم نصف شب صدای از آبگرمکن اومد که هم من هم پدر شوهرم اینا از طبقه پایین شنیدن همه پریدیم تو خونه شوهرم رفته بود گوشه ی حال فقط می لرزید و به من میگفت خدا برات نسازه چی بهش گفتی انگار یکی با مشت و لگد کوبیده بود به آبگرمکن به خدا داغون شده بود خودمم چندبار دیدمش خیلی دوسش دارم همیشه بدنم کبوده رفتم پیش یه سید در قرآن باز کرد به خاطر همزادته 

اسکیزوفرنی دیدنه چیزیه ک نیس حرف زدن با اونه منم روانشناسی کمی میدونم ولی این حس که کسی پشت سرته ی ...

ببین اسکیزوفرنی تو بعضی افراد توهم دیداری تو بعضی شنیداری تو بعضی لمسی تو بعضی حسی هست این مورد شما از نوع حسیه یعنی توهم وجود داشتن چیزی ، من ارشد مقطعم و مشاوره میدم ، مورد شما اگر حاد باشه باید به روانپزشک مراجعه کنه و دارو...

درسته من که همزاد خیلی دوسم داره هر وقت شوهرم اذیتم میکنه شب میره سراغش شوهرم خودش همیشه میگه میترسم ...

هر وقت دیدمش تو خونه خودم بوده از پشت سرم دیدمش یه بار چادر پوشیده بود نشسته بود جلو تلویزیون خواموش

2706