2733
2739
عنوان

ختنه نوزاد..توروخدا بیاید

14105 بازدید | 80 پست

خانوما پسر من ۲ ماهش تموم شده... دکترش گفت هفته بعد میتونید ختنش کنید..خیلی میترسم دلم ریش میشه..اصلا دلم نمیاد..از طرفی ام دوس ندارم بزرگتر بشه و بیشتر بفهمه دردش رو..چیکا کنم.تجربتون رو بگید

زودتر ختنه کنید 

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من ۴۰ روزه ختنه کردم و تا قبلش مردم و زنده شدم بسکه غصه اشو خوردم اما دیدم راحت تر از اونیه که فکرشو بکنی 

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید

هفته دیگه ختنه کن😁

حالت رو میفهمم ولی هیچی نیست نترس. سه سوته تموم میشه راهیه که باید بری هر چقدر زودتر بهتر. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

الان میگن هروقت بزرگ شد وخودش خواست😐

ابجی من ۵ روزگی پسراشو برد اصلا نفهمید چطوری خوب شدن

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

سلام عزیزم هر چی زودتر بهتر من پسرم ۱۷ روزش بود که ختنه کرد هیچ نگران نباش حدودا یه نیم ساعتی شدید گریه میکنه بعدشم خوب میشه نگران نباش و به خودت استرس راه نده

اللهم صل علی محمد و آل محمد
ختنه با لیزر انجام بدین هیچ دردی متوجه نمیشه

واقعا!!!

من پسرم انقدر گریه کرد دلم رفت 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2706