2737
2739

سلام به همگی

امیدوارم حالتون عالی باشه 

اگر مشکل انگیزشی کنکور دارید در خدمتیم 

میتونه یه جرقه برای انبار باروت وجودت باشه!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حال درسخوندن ندارم

ني ني سايت رو دوست دارم همتونو دوست دارم  از تنهايي در امدم دوست پيدا كردم  جايي برا درد دل پيدا كردم از تاپيك هاي مفيدتون كليييييييييي چيز ياد گرفتم تاپيك من خودم را دوست دارم   صميمت ممنوع افروديت بودن مديريت مالي  عشق هاي منيد 😘😘😘😘😘😘😘 با من هم دعوا شده اينجا تهمت هم زدن براي من ولي اينجا حسنش بيشتر از ضررشه تو تاپيك خيانت يا مادر شوهر هم يا نميرم يا اگه برم دقت ميكنم ب راهكار هايي كه تو كامنتا ميدن و ميشه تجربه و درس برام.
2731

هیچی نخوندم برامم مهم نیس..تجدیدام مهمن اگه قبول نشم خودکشی میکنم

یه شب با چشمای گریون به خودم قول دادم که اخرش یه روزی بهت برسم🖤تو تنها دلخوشیمی🖤عاشقا میشه برام دعا کنید؟که مال من باشه؟اخه فقط اونو دارم از دار دنیا..... ......... 
کارت ورود ب جلسه نگرفتم فقط اسکرینشودارم رام میدن؟

سلام دوست عزیز اگر منظورت کنکور سراسریه که تازه امروز اطلاعیه کارت ورود به جلسه رو داخل سایت سنجش گذاشتن 

لینک سایت سازمان سنجش :

http://www.sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=1&id=6627

2738
هیچی نخوندم برامم مهم نیس..تجدیدام مهمن اگه قبول نشم خودکشی میکنم

سلام 

تو تایم باقی مونده بهترین کار مرور کلی مباحث و بیشتر حل کردن نمونه سوالات سال های گذشته است .

سلام من مشکل دارم یک روز خوب میخونم چند روز خراب میکنم چکار کنم؟

سلام 

وقت بخیر 

مشکل از برنامه ریزی و استراتژی نادرست که اگر استاندارد باشه قطعا به یه تعادل قابل قبول شمارو میرسونه 

2706