2733
2734
عنوان

آقا چه خبر از بورس چند روزه دیگه خبری از بورس نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 865 بازدید | 93 پست
من هیچی از بورس بلد نیسم فقط خدا کنه ملت ضرر نکنه و هر وقت دولت تشکیق کرده و ملت هجوم میکنن هنیشه اخ ...

گشایش اقتصادی 😊

ولی بالاخره تو این بازار متاسفانه یعده ضرر میکنند

تاپیک های آموزشی بورس😊 فقط در تاپیک های اقتصادی🧐 آقا هستم🙏
اگه خودت تو بورس باشی می‌دونی که اصلا نمیزارن بورس راه خودشو بره مشکل منم الان همینه اینا اومدن تو ب ...

خب برو شما چرا معطلی؟

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه خودت تو بورس باشی می‌دونی که اصلا نمیزارن بورس راه خودشو بره مشکل منم الان همینه اینا اومدن تو ب ...

کی نمیزاره😁 

حالا شما غصه پول و سود ما رو نخور.بورس بهترین محل سرمایه گذاری برای جلوتربودن از بازار و تورمه. به شرطی که سوادشو داشته باشی. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2731
گشایش اقتصادی 😊 ولی بالاخره تو این بازار متاسفانه یعده ضرر میکنند

حدود یک هفته پیش صد میلیون اوردم تو بورس 

خبر نداشتم از گشایش و این حرفا

الان نظر شما چیه؟

نگهش دارم؟

✨Do your best✨
عزیزم مگه همه پریروز سهم خریدن که ضرر کردن؟ حالا سود ۱۰۰درصدشون شده ۷۰ درصد بورس همینه دیگه قرار نیس ...

بله می دونم به هرکی می دونستم گفتم به زودی ریزشی میشه دندون طمع بکنید هرچقدر سود کردید کافیه یه مدت دست نگه دارید 

بهرحال حرف شما هم درسته بورس تفلیقی هست از سود و ضرر 

2738
حدود یک هفته پیش صد میلیون اوردم تو بورس  خبر نداشتم از گشایش و این حرفا الان نظر شما چیه؟ ن ...

چ بد موقع وارد شدید،چ سهمی گرفتید؟

تاپیک های آموزشی بورس😊 فقط در تاپیک های اقتصادی🧐 آقا هستم🙏
ببخشید اسمتون چیه؟نمیفهمم😥

سلام...نظرتون در مورد این هفته که گذشت چیه؟ ریزش یا پولبک؟؟؟؟؟ چی میشه یعنی؟

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...
صد میلیون پولو ک نمیشه آورد بیرون همین فردا صبح

اصلا نفروش برعکس پول داری بخر الان یه سری ادم که نمیدونن بورس چیه دارن پولشون میکشن بیرون بهترین فرصت خریده 

😍😍😍🧿🧿🧿🤣🤣🤣
2706