2737
2734

@خیار_چنبر    

@منیر-خ    

@آسنات1‍ 

@آسناآهو    

@طوبی،مهربون‍ 

@مامانوروجکها    

کاربر ۹۶ هستم رمزم رو فراموش کردم.............۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتادمن اومدم 🌞خوش اومدم🌞گل اومدم🌞 هوراااا                       

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

[QUOTE=150386245]بابا من قاطی کردم یکیتون بهم توضیح بدین کدوم باکدوم دوستین😒😒😒 @zooyaa   &nb ...

خواینوازاول بگودیگگگگه☺☺😂😂

میشه برای ظهور آقاامام زمان(عج) یه صلوات مهمونشون کنین؟🤗
2731
اولا شام سبک میخوریم😁 دوما همسرم نمیخوره که من نمیخوردم سوما من گناه دارم ن... چهارما انقدر دست ...

اولا دوما به هرحال بنظرم اون گناه داره توهمش تونی نی سایتی اونم میگه کاریش نداشته باشه بزار همون تونی نی سایت سرگرم شه واین میشودکه توغذانمیپزی و تنبلی میکنی😂😁😁😁

2738
قربونت برم ،😁😁⁦❤️⁩

دلبر چشم عسلی دل ببر از ما ولی

سر بزن اینجوری نباش این همه بی خبری

من دیوونه عاشقتم راه بیا با ما یکم

آخه تو از هر کی بگی یه جورایی خیلی سری😂😂😂

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
@باران...... ‍ 

چرا نمیشه 

@ته_دیگ_زعفرونی‍ 

@ته_دیگ_با_قورمه_سبزی‍ 

کاربر ۹۶ هستم رمزم رو فراموش کردم.............۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتادمن اومدم 🌞خوش اومدم🌞گل اومدم🌞 هوراااا                       
😑😑😑😑😑😑پس چرا ب من دردغ گفتی کلک بیوفتم دنبالت بکشمت🤺🤺🤺🤺🤺🤺🧟‍♀️🧟‍♀️🧟‍♀️🧟‍♀️🧟‍♀️🧟‍♀️

چرااااا😑😑😑🙄🙄🙄😒😒😒😒دروغ نگفتم که ازایناپرسیدم ببینم کدوم باهم دوستن اخه یکیشون گفت توواتساپ گروه دارن بخاطر همون پرسیدم وگرنه تگ نکردم☺😂

2706