2737
2739
عنوان

بیاین ببینین منو خوبه تولد پسرم

141 بازدید | 10 پست

تولد پسرمه آخر ماه . 

خانواده خودم و شوهرم هستن جمعا سی نفر میشیم.

نگین تولد نگیر از این چیزا هر چقدر کرونا باشه شما خونه خانوادتون نمیرین پس فرقی نداره .با رعایت بهداشت انجام میشه.

برای شام سمبوسه و فلافل و پیتزا و نوشابه

برای بعدش کیک تولد خودم پز 

ژله بستنی

شیرینی پنجره

پیراشکی 

میوه 

در آخر چای 

نظری دارید بگید ب منوم چی اضافه یا کم کنم مرسی عشقا

نه والله جایی نمی ریم  تو حیاطیم ولی کسی هنوز بچمو ندیده  کرونا مگه می شناسه کی فامیله کی غریبه 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ب جا سمبوسه سالا الویه یا سالاد پاستا یا اسنک

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»
2740

همه سی نفر ماسک و دستکش دارید و میزنید یعنی؟

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
مثلا چی  سخته برام بچم دوسالشه .

خوب فلافل و سمبوسه كه سخت تره كلي زحمت خرجشم زياده

اينو فسنجون درست كن جوجه و سالاد 

يا قرمه سبزي و كشك بادمجون  بوراني و سالاد 

اگه عصر برد چيزاي خودت خوب بود ولي شامه