2733
2734

چه حس عجیبیه البته این دومین بارمه ولی اون دفعه خانوادم بودن الان تنهام فقط خواهرم هست هم میترسم هرچی نزدیکتر میشه هم دوست دارم زودتر جوجمو بغل کنم عمده ترسم بخاطر درد بعد سزارینه 😢

سزارین ک درد نداره منم دوبار سزارین شدم خیلیم خوبه سردومی منم بخاطر کرونا تنها بودم

وخدایی ک بشدت کافیست‌‌.....             ‌‌‌‌                      حوصله بحث و دعوا ندارم مخالف هستی جواب نده ممنونم                                                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من ماه پیش پمپ درد گرفتم ۵۰۰ شد هزینه اش تو بیمارستان خصوصی

خیلی عالی بود

پشیمون شدم‌چرا سر اولی نگرفتمو اووووون‌همه درد کشیدم

اینسری شب اول همه کارایه بچه رو خودم‌کردم‌و راحت از رو تخت بلند شدم با اینکه عمل‌سختی داشتم

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2738
همراه نبردی با خودت بیمارستان 

فقط خاهرم بود هیچکس دیگه راه ندادن اومدم خونه هم فقط مامانم بخاطر نی نی هیچکس نذاشتیم بیاد شوهرمم سرکار بود گفتیم نیاد چون از یه شهر دیگه باید می اومد ۱۵روز بعد رفتم خونم پیش شوهرم

وخدایی ک بشدت کافیست‌‌.....             ‌‌‌‌                      حوصله بحث و دعوا ندارم مخالف هستی جواب نده ممنونم                                                   
دوتا بسته شیاف دیکلوفناک میبرم با خودم پمپ دردم اگه گرون نباشه زیاد میگیرم کاش میشد به مدت سه روز کم ...

شیاف خودشون میزارن‌اگه پمپ درد نداشته باشی

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2706