2737
2739
عنوان

توروخدا مراقب حرفاتون باشین....

200 بازدید | 31 پست

طرف اومده بهم میگه زنای قدیمی مطابق نه تا بچه شیر داشتن تو یکیشم نتونستی شیر بدی

میگه مثله گوسفندای کم شیر هستی

لطفا سرزنشم نکنید که چرا جواب ندادم چون سنش سه برابر منه احترام گذاشتم چیزی نگفتم

ولی خدای من شاهده تو تایپکای قبلمم برین متوجه میشین چقدر عذاب کشیدم ولی بچم شیرمو نخورد‌

دوستان لطفا بیاین یاد بگیرم نداشته های همو به رخ نکشیم

از وقتی بچم به دنیا اومده همش دلمو میشکونن از بس مقایسه میکنن از بس دکتری میکنن پسرم شش ماهشه میگه چرا نمیتونه بشینه نکنه نرمی استخون داره

خدایا خودت آرامش بده بهم😔

دنیای بی کینه♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیتونم نگم چرا جوابشو ندادی

تا مظلوم نباشی کسیم بهت ظلم نمیکنه

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2728

بمیرم برات 😔 هر چی میکشیم از احترام زیادی ب یه مشت ادم بیشعوره... ایندفه احترامو بزار کنار. جوابشو بده

سبزیجات آب پز می‌خورید برای سلامتی و طول عمر ؟ زنده بمونید که چی ؟ که هر روز علوفه ی بخارپز بخورید؟ 😅🤌👌
بدرک که سنش زیاده دوتا متلک بشبگو اینایی که عقل ندارن سن خر موسی هم پیدا کنن همینن

واقعا نمیفهمم چرا بعضیا انقدر بیشعورن

حاضرم قسم بخورم تو زندگیم انقدر وقیحانه در مورد کسی نظر ندادم

دنیای بی کینه♥️

بگو هیچ کس دلسوز تر از مادر نیست والا زمان قدیمم مادر شیر نداشت دایه میگرفتن  براش شما هم خیلی دلسوزی پول بده دایه بگیر برا بچم که رسم قدیم بهم نخوره یه موقعی 

تاریخ 99.9.9 خدا رو شکر که به آرزوهام رسیدم ❤️
2740

انقده از این حرفااا میشنوی اوف کجای کاری خواهر یه گوشت در کن یکی دروازه بگو باشه شما خوبید 

گوسفند پر شیر 

گوسفنددد بی ادب چرا خودشون به گوسفند تشبیه کرد 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......

انتظارداری بگم آفرین که احترام نگه میداری؟؟؟ نه نمیگم. احترامی که غرور و شخصیتت آرامشت وروان خودتو بچه تو بهم بزنه بی ارزش ترین احترامی که فک میکنی داری به کسی میزاری. خودتو تغییر بده😏

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
نمیتونم نگم چرا جوابشو ندادی تا مظلوم نباشی کسیم بهت ظلم نمیکنه

نمیدونم من انقدر دلم صافه دل کسیو تاحالا نشکوندم ولی خیلیا دلمو میشکونن

دنیای بی کینه♥️
2706