2752
2734
عنوان

با شوهرم تو رابطمون مشکل جدیی دارم کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 110096 بازدید | 154 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین تو تلویزیون چی آموزشهایی را به جوونها نه ببخشید مسن ها می دند
خدا به دور

http://www.resanehha.com/play-67773n74e79ca362.html
خدایی چیزهایی تو این برنامه " بفرمایید شام " دیدم که جای دیگه ندیده بودم
این هم "بفرمایید شام" با طعم دعوا
http://www.resanehha.com/play-64489t50c1cb748b.html
[smiley]s/sm_31.gif[/smiley][smiley]s/sm_31.gif[/smiley][smiley]s/sm_44.gif[/smiley][smiley]s/sm_44.gif[/smiley][smiley]s/sm_38.gif[/smiley][smiley]s/sm_38.gif[/smiley]
فامشب بهش گفتم حالم ازت بهم می خوره وقتی فکر می کنم زن جوون داریی خودازضایی می کنی بهش برخوردهاج و و ...

سلام دوست عزیز بعضی از آقایون این مشکلو دارن چون از بچگی خود ارضایی کردن عادت کردن به این کار و لذتی ک در خود ارضایی میبینن در هم خابی با همسر نمیبینن .

شما خیلی گلی😊 ولی ما باغچمون دیگه جا نداره😒

سلام به همگی بیاید مشکل منم جدیه بچه ها از تجربیاتتون بهم بگید ک چکار کنم شوهرم از بیحسی استفاده میکنه اصلا من براش مهم نیستم اگرم بخوام بشم خودم باید تلاش کنم اسپری میزنه من هیچی نمیفهمم دلمم درد میگیره بعدش

من یک خانم دعا نویس میشناسم که رفتم پیششون و خیلی از دوستامم براشون کار انجام داد و راضی بودن

شمارش

🔴09379570528🔴

مریم خاتون

شوهرم طلاقم داد و بچمو ازم گرفت

مریم خانم اول با دعا بچمو پس گرفت بعدشم کاری کرد شوهرم برگشت به دست و پام افتاد الانم در حال اقدام برای بچه دومیم🥰

مادرم بیماری لاعلاج داشت به لطف ایشون درمان شد

به جون یه دونه پسرم کل زندگیمو مریونشم

انشاالله گره از کار همه باز بشه

توکل کنید به خدا و باهاش تماس بگیرید

ازین الکی ها ام نیست که اینجا فقط میان آیدی میذارن خیالتون راحت

مریم خاتون

🔴09379570528🔴

همه کارم انجام میده،بخداوندی خدا ردخور نداره

سلام من یک ساله که عروسی موگرفتم ولی تو رابطه باشوهرم مشکل دارم اصلا لذت نمیبرم وحتی یک دفعه هم تاحا ...

اصلا دنبال جادوگر و رمال دعاگر نرو عزیزم.فقط مشاور

چه حس خوبیه وقتی ... می دونی که یکی دوست داره !❤❤❤چه حس خوبیه وقتی ... وقتی چشمات رو می بندی اون رو جلوی چشمات ببینی !😍😍😍چه حس خوبیه وقتی ... داره نگاهت می کنه ، دست و پات رو گم کنی و بخوای بخوری زمین !🙃🙃😜
2706