2733
2739
عنوان

من چمه😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 516 بازدید | 49 پست
منم اینطوریم مخصوصا اگه یکم سریع بلند شم یه ساعتی زمین میمونم

هیچ‌پقت سریع بلند نسو همیشه پنج دقیقه سرجات بشین بعد کم کم ببند شو 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
کم خونی؟ چربی بالا؟ سینوزیت؟

کم خونی اره ولی اون یکیا نه

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچ‌پقت سریع بلند نسو همیشه پنج دقیقه سرجات بشین بعد کم کم ببند شو 

بعضا میشه ادم هرچقدرهم کنترل کنه

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
2731
حتما برو دکتر 

کنکور دارم بعدش باید برم