2733
2739
عنوان

من چمه😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 516 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ازاسترسه حتما. کم خون نیستی؟ خوب به خودت میرسی از لحاظ تغذیه؟

فکر کنم دارم

هیچی نمیتونم بخورم

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
هیچی نمیتونم بخورم بقیش هم همش هس

خوب نشدی حتما یه دکتر گوش برو 

من چند سال پیش قرص بتاهیستین خوردم عالی بپد 

ولی برای من به خاطر استرسو اضطراب شدیده

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
2738
آخه یکی از دوستام اینجوری میشد به دفه میفتاد زمین با تلو تلو راه میرفت انقد دکتر نرفت که الان مشکل ت ...

باید برن دکتر اگه طولانی شد ولی خب یوقتها زود خوب میشه ادم که اون بر اثر همون افت فشار یا قند بوده  مهم نیست

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
خوب نشدی حتما یه دکتر گوش برو  من چند سال پیش قرص بتاهیستین خوردم عالی بپد  ولی برای من ...

بعد کنکور باید برم الان نمیتونم برم منم اضطراب دارم

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
آخه یکی از دوستام اینجوری میشد به دفه میفتاد زمین با تلو تلو راه میرفت انقد دکتر نرفت که الان مشکل ت ...

منم اینطوریم مخصوصا اگه یکم سریع بلند شم یه ساعتی زمین میمونم

2706