2733
2734

بعد از مدت ها به پیج این خانم الهام که در هلند هستن و ۴ بچه دارن سر زدم شوهرشون پزشک بود 

دیدم از شوهرش جدا شده اصلا باورم نمیشه این همه احساس خوشبختی میکردن در کنار هم و چقدر فیلم و عکس رنگاورنگ واقعا فضای مجازی چقدر ادم هارو گول میزنه و اینکه ما چقدر فکر میکنیم اون ها زنوگیشون بسیار عالیه و همه چی تمام

کسی اطلاع داره علت جداییشون ؟

اصلا باورم نمیشه

Elly_sia پیجش هست

همینه که میگن ظاهر زندگی دیگران رو فقط نبینید

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم برای من خواهد افتاد 😊😍😍  کی بود این رو راه انداخت 😑؟ فک‌کردم عقب افتادم منم همین  امضا رو زدم🤦‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

زندگی شیک و پیک رنگ و وارنگ مجازی همینه دیگه ، یادمه اوایل فالوش داشتم چند سال پیش ، خیلی خوشبخت و شاد بود 

یکی دیگه هم هست اسمش فایزه هستش اونم خیلی خودش خوشگل و زندگیش جالب بود به نظر میرسید خیلی خوشبخته اونم جدا شد 😑😑

البته جدایی چیز بدی نیست دو نفر آدم نمیتونن با هم باشن جدا میشن 

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400
2738
خیانت کرده شوهرش چون خودش بخونی تو پیجش گریه کرد درد دل کرد که ناراحت بوده نمیخواسته باورش نمیشده&nb ...

جدي؟ من نديد حيف الان شوهرش رفته با همون خانم؟

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...
2706