2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آقا هر تاپیک در این باره میرم کسی جوابمو نمی‌دهمنکه ازاد نکردم میتونن 60 درصد را بفروشم؟؟ چطوریه؟

نه عزیزم حتما باید آزاد کرده باشی

همه زندگیم خواهر کوچولوی مهربونم♥️⁩🌱لطفا برای سلامتیش دعا کنید⁦❤️⁩لطفا هم برای سلامتی خواهرم و هم خوشبختی خودم صلوات بفرستید لایک کنید منم براتون می‌فرستم 🌼⁦❤️⁩
آقا هر تاپیک در این باره میرم کسی جوابمو نمی‌دهمنکه ازاد نکردم میتونن 60 درصد را بفروشم؟؟ چطوریه؟

عزیزم فک کنم بشه اعلام کردن میتونن برو کافینت ی سوال کن یا اینکه خودتوبرو تو سامانه سهام عدالت ببین چ خبره

هااااا چیییه 
2738
جدیدا اعلام کردن ک میتونن

آهان نمیدوستم

همه زندگیم خواهر کوچولوی مهربونم♥️⁩🌱لطفا برای سلامتیش دعا کنید⁦❤️⁩لطفا هم برای سلامتی خواهرم و هم خوشبختی خودم صلوات بفرستید لایک کنید منم براتون می‌فرستم 🌼⁦❤️⁩

خواهش میکنم منم راهنمایی کنید ... قسمت تغییر شماره و شبا غیرفعاله برای من باید چیکارکنم ... کارگزاری هی ارور میده شمارت اشتباهه

بزودی در این خانه،                                                                              دخترکی                                                                                             جان.....دخترکی                                                                                            آاااخ دخترکی                                                                                                 می خندد ....                                     
خواهش میکنم منم راهنمایی کنید ... قسمت تغییر شماره و شبا غیرفعاله برای من باید چیکارکنم ... کارگزاری ...

شماره شبا رو میشه تغییر داد اما تلفن رو نه برای تلفن منم ارور میده

هااااا چیییه 
2706