2737
2734
عنوان

درمورد بورس

683 بازدید | 226 پست

خانما کی دارا یکم داشت و چه قدر سود کردین

به نظرتون دارا دوم خوبه

بعد واس ایتکه وارد بورس بشی کارای اداری زیاد داره یا ن 

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر

الان از مرداد که بازار وحشتاک ترسناک شده ...هی شایعه ربزش میدن

اگه میخوای وارد شی دوره و اموزش ببین حتما

کارا که اول ثبت نان سجام بعد کد اومد احراز هویت بعد کد یه کارگزاری برو واسه امضا قرارداد 

یکماه تقریبا طول میکشه میتونی تو این مدت اموزش ببینی بهنرین فرصت با دانش وارد شی

الان از مرداد که بازار وحشتاک ترسناک شده ...هی شایعه ربزش میدن اگه میخوای وارد شی دوره و اموزش ببین ...

اره میخوام یاد بگیرم بعدا ولی دارا دوم قرار ۵ سهریور بیاد اونو از دست میدم بازم دارا دوم وارد بازار میکنن به نظرت  چون میگن سود خوبی میده

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان از مرداد که بازار وحشتاک ترسناک شده ...هی شایعه ربزش میدن اگه میخوای وارد شی دوره و اموزش ببین ...

میگم کلاسای بورس خوبن شرکت کنم یا از کتاب و اینستا یاد بگیرم  چه قدر طول میکشه کلاسا

2728
اره میخوام یاد بگیرم بعدا ولی دارا دوم قرار ۵ سهریور بیاد اونو از دست میدم بازم دارا دوم وارد بازار ...

هیچی قطعی نیست باید اهل ریسک باشی 

اخبار این دو روز گوش بده تایید و تکذیب

دارااول وقتی بازشدبا۱۴۰درصد سود ولی الان متفی کسی نفروخته سودش کمتر شده فکر کنم صد شده

هیچی قطعی نیست باید اهل ریسک باشی  اخبار این دو روز گوش بده تایید و تکذیب دارااول وقتی بازشدب ...

بله بورس بالا پایین داره میخوام سهم های بلتد مدت بخرم چون وقت ندارم برا دنبال کردن بازار بورس 

کلاسا چند ماه طول میکشه به نظرتون

میگم کلاسای بورس خوبن شرکت کنم یا از کتاب و اینستا یاد بگیرم  چه قدر طول میکشه کلاسا

کتاب و اینستا نمیدونم اول و اخرش چیه خیلی پراکنده گفته واسه کسی صفر سخته از کجا شروع کنه سایت فراچارت اموزش رایگان داره ولی درهم واسه کسی خوبه خودش بلد واسه تکمیل بخونه...کتاب فقط تیوری میگه...تازه سی دی های اموزشی بهتره

من اموزش با مدرس میگم چون جواب سوالات میگیری..ایراد و مشکلات رفع میشه...مدرس تا وقتی راه بیافتی حمایتت میکنه

کتاب و اینستا نمیدونم اول و اخرش چیه خیلی پراکنده گفته واسه کسی صفر سخته از کجا شروع کنه سایت فراچار ...

اره این راه خوبه کلاسا رو حضوری برم نهایتش چند ماه طول میکشه به نظرت

2738
بله بورس بالا پایین داره میخوام سهم های بلتد مدت بخرم چون وقت ندارم برا دنبال کردن بازار بورس  ...

من ۴و۵سال پیش رفتم‌سه ماه طول کشید 

الان داماد و خواهرم میرن گفتن ۲۱ جلسه و انلاین تشکیل شده کلا یک ماه ونیم طول کشبده

من ۴و۵سال پیش رفتم‌سه ماه طول کشید  الان داماد و خواهرم میرن گفتن ۲۱ جلسه و انلاین تشکیل شده ک ...

خوبه زمانش هزینش چه قدر شده 

من ۴و۵سال پیش رفتم‌سه ماه طول کشید  الان داماد و خواهرم میرن گفتن ۲۱ جلسه و انلاین تشکیل شده ک ...

بعد ادم کلا یاد میگیره دیگه خوب میتونه وارد بازار بشه ن

بعد ادم کلا یاد میگیره دیگه خوب میتونه وارد بازار بشه ن

صدردصد ببین یاد بگیری دیگه سهم کسی بهت بگه خودت تحلیل میکنی میدونی الان‌ بخری یا که به چه قیمیتی و کی بفروشی..

و بازار مثل این ماه منفی بشه میدونی هیحان و سهم خودت خوبه تو تله فروش نمیافتی 

هر چیزی علم اونو داشته باشی بهتره

هزینه بستگی داره اینا فکر کنم نفری ۷۵۰ تومن دادن  زمانش شبا ساعت ۹تا ۱۱ انگار

ممنون عزیزم  موفق باشی و پرسود🌹🌹😊😊

صدردصد ببین یاد بگیری دیگه سهم کسی بهت بگه خودت تحلیل میکنی میدونی الان‌ بخری یا که به چه قیمیتی و ک ...

اره به نظرم با کلاس باد بگیرم خوبه ممنون عزیزم 

2706