2737
2739
عنوان

به نظرتون شوهرم درست ميشه؟؟

222 بازدید | 25 پست

بچه خواهرشوهرم خيلي به شوهر من وابسته ست

هرجا شوهرم هست همش بغل اونه، فقط با اون بازي ميكنه، فقط ميذاره از دست اون غذا ميخوره، سه سالشه طبيعتا شوهرمم خيلي خواهرزاده شو دوست داره

منم الان ٣ ماهه باردارم خيلي نگرانم، ميترسم بعدا بچم از اين محبت و وابستگي زياد شوهرم و خواهرزاده اش آسيب ببينه، ميترسم شوهرم همش مجبور شه محبتشو بين بچش و خواهرزاده اش تقسيم كنه

چيكار كنمممم به نظرتون؟؟

نترس بچه خودش که بیاد قابل مقایسه نیستن باهم😉

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه خواهرشوهرت داره با شما رندگی میکنه؟

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2731

نگران نباش درست میشه یه بار بچه خودتون حسودی کنه دیگه جرئت نمیکنه طرف هیچ بچه ای بره😂😂😂😂😂

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

موقتیه ، من قبلا از این کیس ها دیدم ، ذهن خودت رو مشغول نکن ، به سلامتی جسم و روحی خودت فکر کن 

بنفشه هستم، کوچ خودشناسی، توسعه فردی و روابط ، خوشحال میشم تو این‌مسیر همراهیت کنم.

مگه میشه همچین چیزی هر کسی هر چقدرم خواهر زادشو دوس داشته باشه بازم بچه خودش یه چیز دیگس 

در ضمن محبت جز اون دسته چیزاییه که تقسیم نمیشه تموم هم نمیشه غذا که نیس

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 
2738
شوهرت بچه دوست داره مطمئن باش بچه دار بشي عاشق بچه ش ميشه نگران نياش.بايد خوشحالم باشي اينجوريه

ميترسم بچه خواهرش هي حسادت كنه محبور شه محبتشو بين اونو بچه خودش تقسيم كنه

نه بابا ولي شوهرم خيلي ميره ديدنش خيلي دوسش داره البته شوهرم كلا خيلي بچه دوسته

خب خودت فکر کن بچه که با شما زندگی نمیکنه و دیدارش محدود میشه به هفته ای حتی دوبار، چطور ممکنه به بچه شما اسیب برنه و باعث شه محبت تقسیم شه؟

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ن اصلاربطی نداره اونم ب هرحال خاهرزادشع دیگ بچه خودت بدنیا بیاد مطمعنا درست میشه شوهرتوم بچه خیلی دوست داره خب نامزدمنم خیلی پسرداییشودوس داره سه سالشه واماهمیشه میگه بچه خودمون ی چیزدیگس 

2706