2737
2734
عنوان

غذای جدید بگین😍

190 بازدید | 16 پست

سلام عزیزا 

ی غذای جدید و ساده بگین ببینم چیا بلدین😋

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ساده نیست ولی خوشمزه س اسمش لونگه

چجوریه

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
تاکو مکزیکی هم راحته هم خوشمزه😋😋😋

بگو چجوریه

2738

خوشمزس ولی سختههههه

سیب زمینی آب پز اول رنده میکنی بعد میکوبی، یه دست بشه...آرد و تخم مرغ میزنی بهش تا خمیر لطیف بشه!

مثل خمیر پیراشکی پهن میکنی ، توش مرغ آب پز یا نگینی ریز سرخ شده، فلفل دلمه ای، پنیر پیتزا، کالباس یا...هرچی دوس داری میریزی

استوانه ای میپیچی...

میذاری تو فریزر که بگیره، حدود یه ساعت

اول تو تخم مرغ همزده بعد تو آرد سوخاری میزنی...

تو روغن فراوون سرخ میکنی

.

✅ تست شده تضمینی

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
چجوریه

پیاز و رنده کن وقتی طلایی شد برلی دونفر ۵ ۶ تا حبه سیر رنده کن بریز با گوشتت سرتف بده بعد یکم زردچوبه اب بریز بپزه ابش که کم شد ۲قاشق کشک سرپر بریز توش ۲۰دقیقه بجدشه همزمانم یکم زعفرون بزن نمکشو باید خیلی کم بزنی چون کشک شوره بعد که سفت شد نوش جان کن با برنج 

سبزی خوردن هم داشته باشی عالیه

خوشمزس ولی سختههههه سیب زمینی آب پز اول رنده میکنی بعد میکوبی، یه دست بشه...آرد و تخم مرغ میزنی بهش ...

اووم درس کنم ببینم چجوریه😋مرسیی😍

پیاز و رنده کن وقتی طلایی شد برلی دونفر ۵ ۶ تا حبه سیر رنده کن بریز با گوشتت سرتف بده بعد یکم زردچوب ...

مرسی حتما درستشون میکنم😍

بگو چجوریه

آرد ذرت و آرد سفید و نمک رو قاطی میکنی با آب مخلوط میکنی تا خمیر بشه بعد خمیر رو به شکل گرد باز میکنی و به شکل U سرخ میکنی این میشه نونش بعد وسطش هر چی دوست داشتی می‌ریزی مثلا گوشت چرخ کرده سرخ شده یا مرغ ریش ریش شده و اینا روشم کاهو حلالی با سالسا می‌ریزی سالسا هم فلفل سبز خرد شده و گوجه و پیاز و سس تند و آبلیموئه اینم عکسش که خودم درست کردم

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2706