2737
2739
عنوان

مبحث مهم از پوشک گرفتن کودک

188 بازدید | 25 پست

سلام دوستان کسی مشکلی تو این زمینه داره در خواست دوستی بده من لیسانس روانشناسی کودک دارم کتابم زیاد در این مورد خوندم هر سوالی باشه بچه شما هم مثل بچه خواهر در خواست دوستی بدید کمک کنم 

و حالا مادر شدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرتون باید کم کم سعی کنم پسرمو از پوشک بگیرم یا یدفعه پوشکشو باز کنم پسرم دو سال و ۵ ماهشه 

درخواست دوستی. بدین باید شرایطش رو توضیح بدین 

و حالا مادر شدم 
2728
بنظرتون باید کم کم سعی کنم پسرمو از پوشک بگیرم یا یدفعه پوشکشو باز کنم پسرم دو سال و ۵ ماهشه 

یه مدت جایی نرو و تو خونه اصلا پوشکش نکن 

ببر سرپاش کن بهش بگو بریم جیش و اینقدر این کلمه رو براش تکرار کن تا یاد بگیره شب ها پوشکش کن 

بعد از مدتی دیگه خودت سرپاش نکن بذار خودش بگه جیش داره حتی اگر خودشو خیس کنه

شب ها هم به همین صورت باید سرپاش کنی

جایزه و محیط کودکانه توالت هم میتونه کمک کننده باشه

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️
درخواست دوستی. بدین باید شرایطش رو توضیح بدین 

نمیشه اینجا توضیح بدید همه استفاده کنن

من الان نمیخوام بگیرم ولی بالاخره چند ماه دیگه که موقعش بشه میتونم از صحبتاو راهنماییاتون استفاده کنم

2738

من پسرمو کامل باز کردم شرت آموزشی پاش میکردم بیس دقیقه یکبار میبردمش میگفتم جیش کن 

کم کم زمان دستشویی دستت میاد کمتر باید ببری

اگه دستشویی کرد تشویق میکردم برچسب میدادم بچسبونه رو دیوار

گاهی هم نمیومد با شعر میبردمش

خلاصه اونقدر خر و گاو شدم اونقدر با دستشوییای آقا خدافظی کردم که برن خونشون تو چاه تا یاد گرفت

دختر من جیشش رو نگه می داره نمی کنه 

تا پوشک کنم شب تا صبح هم خیس نمی کنه

وقتی می برمش دستشویی گریه می کنه نمی دونه باید چی کار کنه 

تینا سابق هستم قطع کردن حقایق شنیدن سخته به خصوص برای یه تعداد۵
من پسرمو کامل باز کردم شرت آموزشی پاش میکردم بیس دقیقه یکبار میبردمش میگفتم جیش کن  کم کم زمان ...

اره خب راه های راحت تری داره ولی اینم یه راهشه 

و حالا مادر شدم 
2706