2733
2734

منم بلایکین

💚اللهم عجل الویک الفرج💚 ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍(اینم برای اونایی که اعتقاد ندارن بله ۹۹/۹/۹براتون ریدن)😂😂😂اگه امکانش هست برای گره گشایی مشکلاتم برام صلوات بفرستین❤اینم میگذرد غمی نیست😔(خدایا مواظب رفیقم باش برام خیلی عزیزه)شروع رژیم کالری شماری با دوستانه خوبم😍ممنون از یاسی جونم شروع رژیم از۹۹/۸/۳۰ با وزن۸۰ کیلوهدف اول:۷۵ هدف دوم:۷۰ هدف سوم:۶۵ هدف چهارم :۶۰😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😢😢😢چقدر امار طلاق رفته بالا خدا 😢😢😢

دم ب دقیقه تاپیک طلاق میزنن 

ما مردم نجیب*خوزستانی*حرمت داریم...ما مردم هشت سال دفاع مقدسیم.....خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
میخای طلاق بگیری؟

۱۱ساله ازدواج کردم، بچه دو ساله دارم

سازش نداریم زیاد، کل زندگی‌مونو باهم قهریم، خیلی بی‌منطق وبی‌محبته

شبا کلا شبکاره، روزا جدا میخوابه ، ماهی یبار رابطه داریم

دیروز سر یه بحث کوچیک زد تو دهنم پر خون شد، کف دستشویی‌مون شده بود خووووووون

قهرکردم با بچم اومدم خونه مامانم، نمیدونم چیکارکنم، دوست دارم جداشم تنها زندگی کنم

دختـرے در مـن ساز امیـدوارے مینوازد...
2738
۱۱ساله ازدواج کردم، بچه دو ساله دارم سازش نداریم زیاد، کل زندگی‌مونو باهم قهریم، خیلی بی‌منطق وبی‌م ...

از همون سالها اول زندگیتون این خصوصیات داشت یا نه جدیدا اینجور شده؟شاید طلاق آخرین راه نباشه اونم با یه بچه دوساله ک برا ایندش اصلا خوب نیست

من میگم تنها دلیل طلاق خیانت.با بقیه مشکلات میشه کنار اومد

با کتکم میشه کنار اومد؟

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
من میگم تنها دلیل طلاق خیانت.با بقیه مشکلات میشه کنار اومد

من خیانت دیدم اما جدا نشدم... 

من از طلاق میترسم.

ما مردم نجیب*خوزستانی*حرمت داریم...ما مردم هشت سال دفاع مقدسیم.....خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢

نمیدونم چی بگم ولی بفکر بچت باش دختر خاله من تو 19 سالگی با بچه 3 ساله جدا شد بعد 2 سال دوباره شوهر کرد بچرو پدرش داره ولی هفته ای دو روژ پیش دختر خالم میومد الانم بچه اوراس چون شوهره میگ خوشم نمیاد بچت ااینجا باشه بیارن  ببرن.. 

2706