2737
2734
عنوان

کیا بیمه هستن؟؟

82 بازدید | 16 پست

چه بیمه ای خوبه؟؟

امام زمان عزیز زودتر ظهور کن ،🌹🌹🌹                              راستی قد من ۱۸۴ سانته ،😐                                             

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نیروهای مسلح ام 🙄

،😐

بقیه بیمه ها

امام زمان عزیز زودتر ظهور کن ،🌹🌹🌹                              راستی قد من ۱۸۴ سانته ،😐                                             
2728

شاغلم و بیمه تامین اجتماعی برام رد میشه

ولی قبلا تحت تکفل پدرم بودم ایشون نظامی بودن اون بیمه بهتر بود

بیمارستانای بهتر، همه چیش خوب بود

مطربا بهر خد ، تو غیر شمس الدین مگو
اگه منظورت تکمیلیه من دانا دارم خوبه 

بیمه ای که مکمل درمان داشته باشه؟؟

دانا ؟

2738

کوثر داریم خوبه

دقت کردین جایی که میخوان کسی زباله نریزه رو دیوارش نوشتن لعنت بر پدر و مادر کسی که در این مکان زباله بریزد؟حالا خوبه  بگن که لعنت بر پدر و مادر کسی که ماسک نمیزند؟جان عزیزانمون ماسک بزنیم تا جونشون در خطر نباشه😷😷😷😷😷😷😷 
شاغلم و بیمه تامین اجتماعی برام رد میشه ولی قبلا تحت تکفل پدرم بودم ایشون نظامی بودن اون بیمه ...

راستی کسی که بازنشسته باشه نظامی هم باشه 

بعد پسرش ازدواج کنه 

عروسش هم می‌تونه بیمه ای که پدر شوهرش داره اونم داشته باشه؟؟؟؟

تامین اجتماعی

ماهی چقدر پول بیمه میدید؟؟

الانا بریم واسه بیمه کردن 

دفتر چه میدن؟؟

ماهی چقدر پول بیمه میدید؟؟ الانا بریم واسه بیمه کردن  دفتر چه میدن؟؟

نمیدونم چقدر پول بیمه میده شوهرم

تا بیمه بشین دفترچه میگیرین دیگه

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2706