2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

چون. خانم هاشون از خودشون عاقل تر میبینن و راهش هم اینه که واقعا خانم عاقلانه و. منطقی رفتار کنه
این به تجربه میگم
نکته بعدی هم بعضی اقایون فرمانبر. هستن بعضی ها فرمانده

من مجردم

ولی بنظرم با لجبازی بد تر میشه

مثلا مامان بابای من از اول جفتشون لجباز بودن ولی الان بابام کوتاه میاد اوک شده رابطشون

کلا باید ی طرف کوتاه بیاد 

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

بعصی مردا خب اره منم دیدم کامل به حرف زنشون هستن در هرصورت 

ولی تو زندگی خودم همسرم ادمی که با محبت و منطق قانع میشه و چون همه جوره باهاش صادق بودم و همراهیش کردم بهم اعتماد داره 

اینجوری نیست هر حرفی بزنم بگه باشه ولی اگر حرفم منطقی باشه راحت قانع میشه

عزیزم چون از روز اول باید عادتش میدادی. 

من عادتش دادم روز اول گفتم حالا ک زندگی مشترک هس باید همه چیز مشترک باشه اگه قرار باشه تو برا خودت من برا خودم زندگی کنم سنگ رو سنگ بند نمیشه الانم خداروشکر ب حرفم هس بگم برو میره بگم نرو نمیره بگم فلان کار بکن میکنه بگم نکن نمیکنه خداروصد هزار مرتبه شکر چون پشت هم هستیم صاحب بهترین ها شدیم

2706