2737
2734

مرزه 

ترخون

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
تویه دبه بزرگ ترشی چقدر باید ریخت

من لا به لای ترشی میریزم اونم دو ردیف ترشی چهار پنج نخ سبزی

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
2738
گشنیز چی 

من نریختم تابحال

ما برای ترشی مخلوط جعفری و برگ کذفس میریزیم برای ترشی بادمجون نعنای خشک برای خیارشور گل شوید و برگ م ...

مرزه روچی ؟امتخان نکردین تابحال؟برگ مو وگل شوید چیه ؟گل شوید همون شوید ک توپلو میریزیم؟

جوجه میشه محکم بچسبی ب دل و روده مامان 😍❤️ آخه باید بیای حتماااااااا
ما برای ترشی مخلوط جعفری و برگ کذفس میریزیم برای ترشی بادمجون نعنای خشک برای خیارشور گل شوید و برگ م ...

براکوفته مرزه ترخون امتحان کردین ؟بدمیشه؟براکوفته چی بریزم

جوجه میشه محکم بچسبی ب دل و روده مامان 😍❤️ آخه باید بیای حتماااااااا
مرزه روچی ؟امتخان نکردین تابحال؟برگ مو وگل شوید چیه ؟گل شوید همون شوید ک توپلو میریزیم؟

گل شوید همون شویده ک دیکه خیلی بزرگ شده و گل داد اون گلاسو میریزم ما زرد رنگه فصلش همه مغازه ها میارن  برگ مو هم برگ درخت انگوره ک باهاس دلمه میپیچیم

2706