2737
2734
عنوان

تصمیم مهممممممم

262 بازدید | 48 پست

سلام دوستان

بچها من با توجه به رتبه م توی ازمونای ازمایشی و قلم چی و حتی خود ازمونی که سمپاد امسال گرفت امید پزشکی مدرسمون تیزهوشان هستم. ولی از طرفیم نامزدم معتقده که ۷ سال دور از خونه برای بعد از ازدواج اصلااااا خوب نیست و بشدت مخالفه و شهر ما هم که رشته پزشکی نداره. از طرفیم شاید در طی تحصیلم حامله شم و...

میخوام فقط کنکور منحصرا زبان ۱۴۰۰ رو بدم و کنکور تجربی ۱۴۰۰ رو ندم. چون میخوام رتبه منحصرا زبانم خیلی خوب بشه که برا زبانکده زدن روش مانور بدم.

بنظرتون تصمیمم اشتباهس که خوندن برا پزشکی رو رها کردم؟ اینم بگم که پزشکی رو دوست ندارم ولی خب شغل باکلاسیه دیگه

اگه علاقه نداری زده میشی و موفقم نمیشی پس از اینکه رهاش کردی ناراحت نباش

برای سلامتی عشقم که هفت ساله هلاک یه نفس کشیدن راحتیم دعا میکنی؟!( امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السو) از عشق متنفـــرم تمام خوشی های زندگیمو ازم گرفت😭💔هر وقت سرتونو روی شونه های محبوبتون گذاشتین دلتنگهارو دعا کنین(: 🥺🤍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
کلاس رو بیخیال استارتر عزیز    باید عاششششششششششششششششششششق پزشکی باشی تا درد مریضا و مشق ...

عکس پروفایل چن روز طول میکشه تا تاییدبشه از دیروز تاحالا مال منوتاییدنکردن

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین ع

عزیزم الان که شما کنکوری هستی وقت برای ازدواج و بچه آوردن زیاده. به نظرم برو دنبال پزشکی. تو که استعدادش رو داری بعدا پشیمون میشی ها

عاشق آن خاطراتی هستم که تصادفی از ذهنم عبور می‌کنند و باعث لبخندم میشوند 
2738

عجله نکن شرکت کن شایدپزشکی نیاوردی اگرم آوردی اون موقع اگه نخواستی نروپزشکی زبان بخون ازخواسته های قلبیت کوتاه نیاببخش که میگم الان خوبین شاید۲یا۳سال دیگه جداشدین چ نامزدی چ عقدچه عروسی کم طلاق وجدایی دیدی؟یه چیزیم برآیندت ذخیره کن اگه یه وقتی گذاشتت رفت یااصلامرددورازجونش شمایه چیزی ازخودت برای ساختن بقیه عمرت داشته باشی

عاشق پزشکی که نیستم ولی میگن ادم عادت میکنه بهش و ....

نه عزیزم اینطورها نیست تو این رشته هر روزش برات یه چالش جدیده و عادتی در کار نیست مگر اینکه بخوای یه پزشک بی احساس به رشتت باشی و چیزی برات مهم نباشه و یه مدرک بگیریو و مطب و ..... که در این صورت احساس رضایت نمیکنی و سرخورده میشی و چیزی هم عایدت نمیشه

هر آنچه برای خود میپسندی برای دیگران نیز بپسند.
عزیزم الان که شما کنکوری هستی وقت برای ازدواج و بچه آوردن زیاده. به نظرم برو دنبال پزشکی. تو که استع ...

قبلا روی اینکه در اینده بچمو بدم دست کی حساس نبودم

ولی از وقتی که میبینم حتی مامانمم کلیییی سرش شلوغه با خودم میگم کی میخواد به من تو بچه داری کمک کنه. یه ادمیم هستم که بشدت از پدوفیلی بودن پرستار کودک میترسم😐

هم پزشکی امتحان بده وهم زبان حالا۷سال باردار نشو .اگر پزشکی قبول شدی با شوهرت صحبت کن

موضوع اینه که اون احساس و علاقه رو به پزشکی نداره........والا با تلاش شاید قبول شن و حتی همسرشون با شرایط کنار بیان

هر آنچه برای خود میپسندی برای دیگران نیز بپسند.
مرسی🥰😍

خودم کنکوری ام‌ولی بس ک استرسی ام الان هیچی نخوندم 

پزشکی جدا از سختیش دل خیلی بزرگی میخاد

همیشه دعا میکنم سلامت باشن و اونایی ک واقعا علاقه دارن ب یجا برسن من اصلا ب سختیش کاری ندارم

من اگه ببینم کسی خم ب ابرو بیاره دق میکنم برا همین اصلا شوقی ندارم برا پزشکی 

برای سلامتی عشقم که هفت ساله هلاک یه نفس کشیدن راحتیم دعا میکنی؟!( امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السو) از عشق متنفـــرم تمام خوشی های زندگیمو ازم گرفت😭💔هر وقت سرتونو روی شونه های محبوبتون گذاشتین دلتنگهارو دعا کنین(: 🥺🤍
2706