2733
2739
عنوان

تجربه من از کرونا گرفتن +جواب به سوالات

| مشاهده متن کامل بحث + 19216 بازدید | 96 پست
اسی من ۱۰روز حالم بد بود اول لرز داشتم بعدش هم خستگی وبدن درد شدید ولی سیتی اسکن دوتا آزمایش التهابی ...

خیلی جاها منفی کاذبه ...برادر شوهر من پرستار بخش کروناییاس بویایی وچشاییش رفت وبدن درد داشت ولی سه تا آزمایش داد منفی بود ولی چو ن بقیه همکاراشگرفته بودن اینم داشت دیگه

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 

اسی جان شوهر گرامیت به همه انتقال داده.ای،کاش،وقتی مشکوک شدی،نمیرفتی،پیش،خاتوادت چون دیگه فایده ایی نداشته.ویروس،از،چندین روز،قبل تو بدن تو،و دخترت بوده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اونم تب ۳۹ونیم درجه با هیچ دارویی هم کمتر یا قطع نمیشد  ب اصرار من بردنش بیمارستان با یه امپو ...

خدای من چه دردی ایه این کرونا 

الهی این کرونا به مسبب اش برگرده و نابود شن 

چه روزهاای کشیدی خدا شکر خوب شدین 

خدای شبنم و یاس همیشه پیش ماست 
من ضعف شدید و بی اشتهایی داشتم گلوم خوب شده بود اما خواهرم گلوش عفونت کرد دخورمو بردیم دکتر گفت شک ...

اسی دخترت چند سالشه....خوب شدید...سخت بود برا بچت

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 

با اینکه دخترم دائما تو بغل پدرو مادرم بود به لطف خدا اونا در امان موندن و منم مسئولیت کارمو پذیرفتم 

بعد دو هفته برگشتم خونه ی خودم 

چون حال همسرم نسبتا از ما بدار بوده اون توی یه اتاق دیگس و اگه برای کاری بیاد تو هال حتما از دوتا ناسک اسافاده میکنه

تو تموم وعده اامون از سوپ اسافاده میکنیم 

من بدون دارو خوب شدم 

دخترم و خواهرم هم فقط تب بر استفاده کردن 

هنسرم هم دمنوش بابونه (به هیج وجه خودسر اسافاده نکنید فقط با تجدیز دکتر)

به لطف خدا حالمون خوبه 

و اخرای دورمونه

2740
آزمایش کرونا منفیهاش مطمین نیست

واقعا وای دکتره چه بد ای کاش دکتر این حرفو به بیماراش بزنه اینو بهم نگفت ولی خودم برای اطمینان اصلا پیش مادرم نرفتم اینقدر گریه میکرد که حالش بد میشد ولی نرفتم گفتم اینجوری بهتره

با اینکه دخترم دائما تو بغل پدرو مادرم بود به لطف خدا اونا در امان موندن و منم مسئولیت کارمو پذیرفتم ...

الهی به حق امام حسین خوب خوب شین 

خیلی خوشحالم که بهترین

خدای شبنم و یاس همیشه پیش ماست 

منم ۴ روز پیش گلودرد داشتم و انگار به تخت چسبیده بودم و نمیتونستم جداشم ... درد نداشتم ولی بشدت احساس خستگی میکردم در حدی که بزور دستشویی میرفتم ... ۴ روز کلا گلودرد و خستگی داشتم ..‌. رفتم دکتر اکسیژن خونم خوب بود تبم نداشتم ولی ضربان قلبم بالا بود گفت شاید درونی تب داری

امروز بهتر شدم گلو درد ندارم ولی یه کوچولو دیگه خسته ام 

من باردارم ...

دکتر گفت لازم نیست تست بدی علائم نداری 

میخوام ببینم الان که حالم بهتر شده ممکنه دوباره بد بشه؟

خدای خوبم شکرت بابت همه چی... گر نگهدار من آن است که من میدانم... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...
من چندروزه حالت تهوع دارم همش باردارهم نیستم مطمئنم همش میگم یا کروناهست یاسرطان معده

عزیزم مادر منم درگیرش شده هرجی میخوره بالا میاره 

چندین دکتر بردیم تست کروناشم منفی بود خداروشکر 

جواب تمامی ازمایشات ویروس گوارشی رو تشون نیده میده 

دعا کنید حالش بهتر شه 

چون چند روزه خیلی بده حالشو باید بستری شه

واقعا وای دکتره چه بد ای کاش دکتر این حرفو به بیماراش بزنه اینو بهم نگفت ولی خودم برای اطمینان اصلا ...

خوب کردی