2733
2734
عنوان

تجربه من از کرونا گرفتن +جواب به سوالات

| مشاهده متن کامل بحث + 19216 بازدید | 96 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من  تستم  مثبت  شده... اول   سوزش  گلو   و    صدا  صاف   کردن    گلو  شروع  شد...بعدش  بدن  درد  و  تب  لررز و سردرد و گوش درد  ..تقریبا    دو روز   گرفتارش  بودم...بعدش   شد ابریزش    بینی..  تب  بدن  درد ... توهم... سردرد  شدید   ..  ماشالله  پکیجش کامل بود ...فقط   خدارو شکر   به  ریه  نزد   چون  خیلی  اب  گرمو نمک  غر غره   کردم... وتا الان  گرفتارشم ..روز  ۱۸  بیماری ...مدام خواب  الود و  بی حالم

2728

سلام بچه ها ببخشید که این جا پیام می ذارم // می خواستم بگم من مامانم کرونا گرفته و بابامم داره ازش پرستاری می کنه خودم شهر دورم // داداشم و بابام می ترسم بیماری رو گرفته باشند اما نمی تونم بگم برن و حتماً تست بدند ... مجبورند که صبر کنن تا ببینند چی پیش می یاد ... چون اگه بخواند تست بدند اون جایی که تست می گیره خطر ناکه ... شهر ما کلاً یک بیمارستان بیش تر نداره ... حالا اومدم بگم دعا کنید پدر و برادرم مشکلی نداشته باشند و ریه اشون درگیر نباشه ... و اینکه چند وقت بعد می فهمیم که ریه درگیر شده یا نه یعنی علائم اگه بروز نکنه کلاً بعد از چند روز می شه فهمید صددرصد ریه درگیر نشده ؟؟؟ بعد دوهفته مشخصه ؟؟؟

اسی من شوهر خالم کرونا داشته اما هیچ علاعمی نداشت ممکنه اینام این طوری باشند ؟؟؟ البته دورن از هم نمی گیرن .

💜💛❤️💙💚🧡 خدا جونم عاشقتم 💜💛❤️💙💚🧡

سلام لطفا هر کی که اینو میخونه کمکم کنه من چند روزی بود که سردرد داشتم بعد گلوم احساس خارش داشت و کلا علائم سرماخوردگی داشتم وتا اینکه حس بویاییمو از دست دادم خیلی ترسیدم نمیدونم چیکار کنم بعد از چند روز احساس نفس تنگی میکنم ن اینکه نتونم نفس بکشما یذره حس میکنم ک انگار یکی جلوی نفس کشیدنمو گرفته رفتم تست دادم دکتر گفت خوبه و تستم منفیه گفتم پس چرا نفس تنگی و حس بویایی ندارم گف ممکنه چون سرماخوردی حس بویاییت و از دست دادی خوب میشی بعد گفت نفس تنگی هم بخاطر ترس و اشترسیه که داری هی به خودت تلقین میکنی

الان واقعا گیج شدم نمیدونم چیکار کنم تروخدا شرایطم خیلی بده اگه کسی میتونه کمکم کنه