2737
2739
عنوان

عکس گوسفندام و دامپزشک شدن من

479 بازدید | 20 پست

این دوتا گوسفند ۳ روز پیش جراحی داشتن موقتا مهمون من هستن تا خوب بشن

اینم امپول و اسپری صدعفونی کننده یکیشون

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   

چه جراحی ای ؟؟

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سبزی میخورن وغیبت میکنن😁کاملن معلومه

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2738
دنبه اش پاره شده یکیشونم علف تازه زیاد خورده گوارشش بهم ریخته 

آخی طفلکیا 😍😍

چه هول بوده شکمو 😁😁😍

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
مال خودتن گوسفندا

اره مال خودمونه من و شوهرم نداریم

کل زحمت این دوتا رو سر منه روی ۳ تا اممول میزنم بهشون چندبار ضدعفونی میکنم غذا میدم جا به جاشون میکنم و.....

سبزی میخورن وغیبت میکنن😁کاملن معلومه

اتفاقا عین دوتا هوو با هم نمیسازن همش دعوا دارن

جدی میگما گاهی میام جداشون میکنم

2706