2733
2739
عنوان

رفتم سونو گفت تخمدان هات پر کیسته

| مشاهده متن کامل بحث + 352 بازدید | 39 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ژل رویال میگین هزینش بالاس مثلا چقدره و اینکه شامل بیمه میشه؟

زیاد گرون هم نیست

خدای خوبم شکرت بابت همه چی... گر نگهدار من آن است که من میدانم... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...
2731
ممکنه بعدا باردار نشم میگند کسایی که این مشکلو دارند تخمک ازاد نمیکنند

خوب دختر خوب الانم شرایطش نداری

بنظرم برو طب سنتی تا مشکلت رفع بشه بعدا بچه دار بشی

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
درسته ژل رویال قیمتش بالاست ولی تاثیراتی ک داره هیچ دارویی ندارش

ژل رویال ویتانین عزیزم ربطی به پلی کیستیک نداره منم میخورم سه بار در روز بصرفه اس برای من قبلا ماهی ۲۰۰ پول دارو میدادم الان این میخرم ۱۲۰ یک ماه و نیم دارم

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2740
به منم گفت رحمت پلیپ داره الان دکترم پشت در نشستم نوبتم شه نمیدونم چمه

فقط پیشنهاد میکنم خودت دست دکترا ندی برای کورتاژ مامان من بیچاره شد ،،،فقط برو پیش دکتر روازاده

اصلا کورتاز نکن خواهش میکنم

فقط پیشنهاد میکنم خودت دست دکترا ندی برای کورتاژ مامان من بیچاره شد ،،،فقط برو پیش دکتر روازاده اصل ...

آدرسشو میدی عزیزم؟

اتفاقا الان اومدم از دکتر بیرون گفت باید کورتاژ کنی

میشه بپرسم مامانت چی شد که ناراضیه؟

آدرسشو میدی عزیزم؟ اتفاقا الان اومدم از دکتر بیرون گفت باید کورتاژ کنی میشه بپرسم مامانت چی شد که ...

مامانم دقیقا دوسال درگیر پزشک زنان بود ،پیش هرکسی هم نمیرفتا ولی خوب دیگه

کورتاز کرد دیگه انقدر خونریزیش زیاد شد در ماه یک روز هم پاک نبود ،،،وقتی رفتن پیش دکتر روا زاده(البته دانشجوهاشون) یک سال طول کشید خوب شدن چون دیگه اوضاع خراب شده بود با کورتاژه ولی خداروشکر خونریزی نداشت تا پولیپ دفع شد

تهرانی؟؟ خیابان جمهوری ،چهارراه یاسر

انشالله شما زودتر جواب بگیرید

عزیزم تقویت کننده هست ..ازبین بردن کیست ..درمان ناباروی..تقویت تخمدان 

نمیدونم والا به من که فقط گفتن تقویت کننده 

من که راضیم خیلی بهم ساخت

2706