2733
2739
خداروشکر الکی خودتو نگران کردی الهی شکر

نه عزیزم اتفاقاتی بوده که به هیر گذشته فقط محبت امام رضا شامل حالمون شده 

فقط میگم خدا گواهه که دشمن ایران اصلا چشم دیدن پیشرفتمون روندارن 

بخدا هیچ کجا امنیت کشورمون رونداره

خواهر خوبم هرکجای دنیابری هرلذتی روبچشی بنبسته💚💚 روزگار مجبورت میکنه ی روزی ی جایی که اشک میریزی وبغض بدی درگلوداری برگردی درخونه ی اهل بیت🩵🩵🩵 وقتی پناهی نداری پناهگاه تو اهل بیت میشه  💖💖💖 تنهاراه امام حسین هست که گمراه نخواهی شد🩵🩵🩵سلام خدا برشاه خراسان علی ابن الموسی الرضا 💖💖💖💖

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

وای خداروشکر من تو فکرت بودم الحمدلله که خبر گرفتی ازشون😍😍😍😍😍

اگر مذهبی افراطی هستید ریپ نزنید نظر منو نظرات من طبق دین نیستن شامل همه انسان ها میشن البته از نظر خودم ممنون😆الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️
2731
وای خداروشکر من تو فکرت بودم الحمدلله که خبر گرفتی ازشون😍😍😍😍😍

فذات بشم ممنونم عزیزم انشالله حاجت روابشی

خواهر خوبم هرکجای دنیابری هرلذتی روبچشی بنبسته💚💚 روزگار مجبورت میکنه ی روزی ی جایی که اشک میریزی وبغض بدی درگلوداری برگردی درخونه ی اهل بیت🩵🩵🩵 وقتی پناهی نداری پناهگاه تو اهل بیت میشه  💖💖💖 تنهاراه امام حسین هست که گمراه نخواهی شد🩵🩵🩵سلام خدا برشاه خراسان علی ابن الموسی الرضا 💖💖💖💖
فذات بشم ممنونم عزیزم انشالله حاجت روابشی

ممنون💛

اگر مذهبی افراطی هستید ریپ نزنید نظر منو نظرات من طبق دین نیستن شامل همه انسان ها میشن البته از نظر خودم ممنون😆الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️
انشالله کنار هم خوشبخت باشین

فدای محبتتون عزیزم

سلام عزیز دلم ،شوهر منم رفته ماموریت ،وضعیت مرزهاب ایران خرابه سه تا از همکاراش پری شب شهید شدند ،دام داره میترکه میگم نکنه برنگرده نکنه اتفاقی بیوفته همسرم مرزبان  نظامیه دعا کنید صحیح وسالم برگرده 💔🥲 امروز صبح حرکت کرده فردا میره به محل مورد نظر دعا کنید خانوما سالم برگرده 😔 شوهرم میگ چیزیم نمیشه نترس ،ولی خب دلم میترکه چیکار کنم اخه 

خداروشکر عزیزم چشم و دلت روشن همیشه ان‌شاءالله💚

فدات بشم عزیزم مچکرم گلم

سلام عزیز دلم ،شوهر منم رفته ماموریت ،وضعیت مرزهاب ایران خرابه سه تا از همکاراش پری شب شهید شدند ،دا ...

انشالله چیزی نمیشه برای من خارج ازایران بودن بسپاربه امام رضا گلم

انشالله چیزی نمیشه برای من خارج ازایران بودن بسپاربه امام رضا گلم

اتفاقا امروز که میرفت گفتم. حرز امام جواد رو ببند دو دستت امانت دادمت به امام رضا وخدا هواتو دارن میخندید میگفت چیزی نمیشه ای بابا