2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وبلاگ منو ببین با باد معمولی بادش کردم با چسب دوطرفه چسبوندم
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..
2731
یه جا خوندم نوشته بود ترکیب سرکه و جوش شیرین (یا بکینگ پودر) تولید گاز هلیوم می کنه
این دو تا رو کرده بود توی یه بطری بعد دهنه بادکنک رو به دهنه بطری بسته بود و اینجوری گاز هلیوم وارد بادکنک میشه
اما راستش امتحان نکردم
فروش ادویه خالص و خشکبار تازه و محصولات ارایشی بهداشتی گیاهی در کانال ایتا @advie_rangarang

هلیوم برای این گرون هستش که یه سری جاها خودشون به صورت واسطه میخرن از شرکت های بزرگ تر برای همین مجبور هستن که گرون تر بفروشن 

بعضی موقع ها کلا این گاز کم هستش همین باعث میشه که روی قیمت تاثیر بزاره 

من خودم برای کارم گاز هلیوم رو خریداری میکنم از بنیان گاز این شرکت چون خودشون وارد کننده هستن و اصلا واسطه گری ندارن قیمت هاشون به نسبت یه سری جاها بهتر هستش و با قیمت مناسب میشه ازشون خریداری کرد