2737
2739
عنوان

خواستگار دكتر🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 4563 بازدید | 252 پست
نمیشه که اگه پزشکی باشه میتونه تخصص پوست مو بگیره اگه داروساز کارش پزشکی نیست که... 🤔🤔

ولي حتي داروخانه هم زده بود دكتر فلاني 

اسمشو ديدم

ولي داروخانه رو شريكه

اسم يه ذكتر ديگه هم بود كه مسئول فني هم هست

زمستان رفت اما من بهاراني نميبينم،بر اين تكرار در تكرار پاياني نميبينم، به اميد روزهاي خوب براي همگي ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیشه که اگه پزشکی باشه میتونه تخصص پوست مو بگیره اگه داروساز کارش پزشکی نیست که... 🤔🤔

كاش يه تاپيك بزنم از بچه ها بپرسم 🤔 عنوانشو چي بزنم؟

زمستان رفت اما من بهاراني نميبينم،بر اين تكرار در تكرار پاياني نميبينم، به اميد روزهاي خوب براي همگي ...
2728
ولي حتي داروخانه هم زده بود دكتر فلاني  اسمشو ديدم ولي داروخانه رو شريكه اسم يه ذكتر ديگه هم ...

احتمالا با یه دکتر متخصص پوست و مو باهم شریک شدن و مطب زیبایی و داروخونه زدن باهم... اینطوری دیدم چون مرتبط به هم میتونن باشن... 

با هر دین و اعتقادی که داری میشه برای رسیدن به هدفم دعام کنی؟ 🤗❤️
احتمالا با یه دکتر متخصص پوست و مو باهم شریک شدن و مطب زیبایی و داروخونه زدن باهم... اینطوری دیدم چو ...

اهان شايد ولي گفت خودم تخصصم پوست و موعه ها

2740
اهان شايد ولي گفت خودم تخصصم پوست و موعه ها

نمیشه که هم دکتر دارو ساز هم پزشک 😐البته شاید چون ایران همه چیزیش فرق داره ایشون هم همه کاری میکنه 🤔😂😐

نمیشه که هم دکتر دارو ساز هم پزشک 😐البته شاید چون ایران همه چیزیش فرق داره ایشون هم همه کاری میکنه ...

اخه اصلا اينجا درس نخونده آلمان خونده بورسيه هم بوده 

الانم ١٠ سال مدركش گيره گفت بعدا ميرم آلمان

اخه اصلا اينجا درس نخونده آلمان خونده بورسيه هم بوده  الانم ١٠ سال مدركش گيره گفت بعدا ميرم آل ...

آلمان بورسیه پزشکی نداره عزیزم اصلا پزشکی ایران رو قبول ندارن پزشکی خودشون رو قبول دارن و اینکه اونجا سختگیری بیشتره و نمیشه هر دو رو خوند...یا دارو بوده یا پزشکی..  

آلمان بورسیه پزشکی نداره عزیزم اصلا پزشکی ایران رو قبول ندارن پزشکی خودشون رو قبول دارن و اینکه اونج ...

بيا خصوصي بهت بگم كدوم كشورت اينجا نميشه خيلي دقيق گفت 

بهت پيام دادم نگاه كن عشقم 😍