2726
عنوان

خواستگار دكتر🤔

4563 بازدید | 252 پست

بچه ها دوستم منو با يكي آشنا كرده كه دكتره خب قاعدتا وضع ماليشم خوبه ولي يكبار ازدواج كرده جدا شده و ٨ ماهه كه از جداييش ميگذره

با مادرمم آشنا شده و گفت من خيلي زود تورو با خانوادمم آشنا ميكنم خلاصه همه چي خوب و عالي بود تا اينكه دوست من كه معرفمون بود با دوست دكتر دعواش شد و دوست دكتر به منم بي احترامي كرد منم سنگ تموم گذاشتم هرچي دوس داشتم بهش گفتم فوشاي ركيك

نگو پسره صدامو ضبط كرده و واسه دكتر گذاشته 

خلاصه دكتر هم منو دعوا كرد هم اونو 

و حالا شات ميزارم براتون 

منم تلفني اول باهاش قهر كردم و گفتم ديگه ادامه اين رابطرو دوس ندارم 

بقيه شو عكس ميدم نظر بدين

بگين كه آيا اين وسط من بايد طرف دوستم باشم يا دوس پسرم؟

بچه ها من خيلي سختي كشيدم تو زندگيم

باور كنيد اعصابم كشش نداره امروز كلي گريه كردم

زمستان رفت اما من بهاراني نميبينم،بر اين تكرار در تكرار پاياني نميبينم، به اميد روزهاي خوب براي همگي ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ب نظر من سمت منفعتت باش

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
2728

اگر قصد ازدواج واقعیه و دوماه نمیشه دوسال و بعدهم بیخیال،،،طرف شوهر آینده ت

درکل من بودم زندگیمو میکردم و طرف هیچکی نبودم و میگفتم مشکل شما به من مربوط نمیشه..دوستت داره رابطه تون رو بهم میزنه

اینکه بعد ۸ ماه دوباره میخواد ازدواج کنه کمی انرماله

حتما برید مشاوره قبل ازدواج

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.

حالا اگه دکتر نبود همه میگفتن بذار بره گمشه بلاک

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
2706