2733
2739
عنوان

سه نیمه شبه ..وقت یه کار باحاله

502 بازدید | 77 پست

سلام به همگی 

..خیلی خوش اومدین....کمی دلم گرفته بود گفتم خانمای خوش خلق سایت بیان اینجا دور هم باشیم 

(بجز آقایون نیاید لطفا😊)

سه تا چالش داریم

اولین چالش : همین الان بهترین کاربر دوستت رو اینجا تک کن و یه حرف دوستانه و ازته قلبت بهش بزن 

دومین چالش : از ته قلبتون بگید چی بهتون ارامش میده .. و تو این تاپیک با دوست کاربرتون در موردش حرف بزنید 

چالش سوم: ....عاشق کدوم پیامبر هستید؟ و عاشق کدوم امام و 

رفیق شهیدتون کیه؟

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عاشق امام رضا 

دلم خیلی گرفته حس شکست و نابودی عجیبی دارم نمیدونم تا کی باید ب ظاهر خوشحال باشم نمیدانم تا کی باید سنگینی نگاه ترحم امیز دیگران را ببینم نمیدانم پس کی نوبت خندیدن از ته دل برای من میشه ذوق برای بچم نمیدونم خدا چه زمانی را برای گرفتن دست جگر گوشم تعیین کرده یک ساله دبگه دو سال دیگه یا چند سال دیگ شاید هم هیچوقت 😭😭😭😭فقط میدونم بنده خوبی نیستم و بی طاقتم صبرم تموم شده تسلیمم . حس مادری برام شده آرزو 😔.. اگه امضام خوندی خوشحال میشم برام دعا کنی خدا بهم بچه سالم و صالح و خوشگل و باهوش بده ممنون 🌹🌹دکترا گفتن تخمک اهدایی 😭 ینی قرار نیست من بچه ای از خون و گوشت خودم داشته باشم مگ من چند سالمه خیلی سخته خیلیییییی 💔💔😭😭😭😭😭😭 خدایا فقط تو میتونی برام معجزه کن مگه من چندسالمه 😭😭 خدایا بهم بچه بده چیزی ازم نگیر بچه با عمر طولانی و با عزت ❤️ ممنون میشم دعام کنین خیلی محتاجم🌹🌹راجب دکتر زنان و ای وی اف و ای یو ای و عکس رنگی و... درمان هایی ک تاحالا انجام دادم سوالی داشتی بپرس دیگ انقد دکتر رفتم یه چیزایی میدونم 🥲
2728
اولی و دومی ک هیچی ولی من عاشق امام حسین و حضرت ابوالفضل هستم

واقعا؟

چرا اولی و دومی هیچی 

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊

کلی رفیق دارم تو سایت نمیتونم بگم

خیلی به حضرت مهدی (عج) حس خوبی دارم😍

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
رفیق شهید🤔🥴

اره هر کسی یه شهیدی داره که رفیقشه

2738

من با کسی دوست نیستم صمیمی 

دلم خیلی گرفته حس شکست و نابودی عجیبی دارم نمیدونم تا کی باید ب ظاهر خوشحال باشم نمیدانم تا کی باید سنگینی نگاه ترحم امیز دیگران را ببینم نمیدانم پس کی نوبت خندیدن از ته دل برای من میشه ذوق برای بچم نمیدونم خدا چه زمانی را برای گرفتن دست جگر گوشم تعیین کرده یک ساله دبگه دو سال دیگه یا چند سال دیگ شاید هم هیچوقت 😭😭😭😭فقط میدونم بنده خوبی نیستم و بی طاقتم صبرم تموم شده تسلیمم . حس مادری برام شده آرزو 😔.. اگه امضام خوندی خوشحال میشم برام دعا کنی خدا بهم بچه سالم و صالح و خوشگل و باهوش بده ممنون 🌹🌹دکترا گفتن تخمک اهدایی 😭 ینی قرار نیست من بچه ای از خون و گوشت خودم داشته باشم مگ من چند سالمه خیلی سخته خیلیییییی 💔💔😭😭😭😭😭😭 خدایا فقط تو میتونی برام معجزه کن مگه من چندسالمه 😭😭 خدایا بهم بچه بده چیزی ازم نگیر بچه با عمر طولانی و با عزت ❤️ ممنون میشم دعام کنین خیلی محتاجم🌹🌹راجب دکتر زنان و ای وی اف و ای یو ای و عکس رنگی و... درمان هایی ک تاحالا انجام دادم سوالی داشتی بپرس دیگ انقد دکتر رفتم یه چیزایی میدونم 🥲
عاشق امام رضا 

الهی😍

@aramesh18       جیگلی خوب که هستی

عشقم و همین طور صحبت کردن باهاش خیلی بهم ارامش میده و گوش کردن موزیک و رقصیدن و رویاپردازی

به امام حسین اردات خاصی دارم........رفیق شهید نمیدونم یعنی چی ولی شهید بابایی رو خیلی دوس دارم

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 
کلی رفیق دارم تو سایت نمیتونم بگم خیلی به حضرت مهدی (عج) حس خوبی دارم😍

واقعا😍

ارامش نماز

عاشق امام حسین ک جدیدا هم ولم کرده🤔

همسرمن مدتیه که مریض شدن ومتاسفانه سکته کردن وشرایط و خرج زندگی با دوتا بچه کمی سخته.ومن تصمیم گرفتم اینجا  ،ادویه ی جنوبی و خرما با تضمین عطر و طعم عالی درست میکنم دست ساز و خونگی و اصل.اگه خواستید بخرید من با تضمین کیفیت براتون ارسال میکنم و درخواست بدین با عشق تقدیمتون میشه.اگه امکان داره برای سلامتی همسرم هم دعاکنید زندگیمون به روال قبل برگرده😭      کاربری من   adviye_hanaii@      کانال ایتا      https://eitaa.com/adviye_hanaii91
اينجا با كسي دوست نيستم همه امام ها و پيامبرا هم دوست دارم تامام

شما که عزیزی😍

2706