2733
2734
عنوان

سلام بچها soraty هستم😔

224 بازدید | 9 پست

سلام تاپیک قبلم مربوط ب مادر شوهرمه ک چه جور ادمیه حالا مشکوک ب کروناس و همسرم فهمیده و همش میره پیشش هرشب.. مادرش آزمایش داده و هنوز ج نیومده من میگم نرو ب حرفم گوش نمیده و میگه مامانم مریضه بهانس چون قبله اینکه اینطور بشه هم سر میزد... امروز بهش پیام دادم ک همه فهمیدن مامانت جدا شده باز... اونم پاچه منو گرف هیچی نگفتم... ساعت 2اونر خونه و من ک فقط18سالمه تو خونه تنها بودم هرشب همین ساعت میار... اومد خونه دعوا کرد ک چرا نمیزاری ب مامانم سر بزنم چرا گیر میدی چه ساعتی میام و چرا پشت سر مامانم بد گفتی... من چیزی نگفته بودم اما حرصم گرف هرچی تو دلم بود ریختم بیرون اون منو زد ب خانوادم فحش داد و گف اگه مامانم چیزیش بشه تو رو هم ول میکنم قلبم شکسته هرشب دعوا داریم دهن لقه همه چیز ب مامانش میگه و کاری کرد ک من روم نمیشه برم خونه مامانم کمکم کنیدحالم بده😭

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 

البته از خدامه جدا بشم اما وقتی میخوام برم همش پاپیچم میشه و نمیزاره 

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو  نمیتونی شوهرتو از مامانش بگیری پس فقط خودتو کوچیک نکن

حدقل بزاره ج ازمایش بیاد بعد... اون منو بیخودی زد من کاری نکرده بودم😔

2728

ما زنا دوست داریم مردمون فقط مال خودمون باشه هیچ وقت ب دل مادرش فکر نمی کنیم شما هنوز خیلی بچه ای می دونم ب محبت نیاز داری ولی نباید بهش بگی ک ب مادرت سر نزن 

خدایا نگهاتو از خودم و زندگیم نگیر🙏
حدقل بزاره ج ازمایش بیاد بعد... اون منو بیخودی زد من کاری نکرده بودم😔

من بابابزرگم کرونا گرفته 

بابام و عموم جمعش کردن

نمیتونستن ک ولش کنن

درصورتی ک بابابزرگم طبقه پایین خونه ماس

هیچکدوم از ماها نگرفتیم خداروشکر

خیلی اشتباه کرد ک زدت خیلی زیاد

ولی شما خانوادتو ول میکنی ک اون بکنه؟

تک فرزندی که دوست نداره از تک فرزندی دربیاد😉
ما زنا دوست داریم مردمون فقط مال خودمون باشه هیچ وقت ب دل مادرش فکر نمی کنیم شما هنوز خیلی بچه ای می ...

نمیگم سر نزن اخه هرشب داره میره من هرشب تنهام... همه چیزو واسه مامانش تعریف میکنه. همیشه مامانشو بمن ترجیح میده

من بابابزرگم کرونا گرفته  بابام و عموم جمعش کردن نمیتونستن ک ولش کنن درصورتی ک بابابزرگم طبق ...

نه اون با خانواده من دعواش شد و ب اونا هم حرف بد زد من دیگع روم نمیشه برم اونجا... نمیگم مامانتو ول کن... فقط بفکر منم باشه حدقل

2738
نمیگم سر نزن اخه هرشب داره میره من هرشب تنهام... همه چیزو واسه مامانش تعریف میکنه. همیشه مامانشو بمن ...

درست میشه عزیزم نگران نباش صبور باش بهش هم گیر نده

خدایا نگهاتو از خودم و زندگیم نگیر🙏
نه اون با خانواده من دعواش شد و ب اونا هم حرف بد زد من دیگع روم نمیشه برم اونجا... نمیگم مامانتو ول ...

دیگه مرداا همینن قبول داری نمیشه عوضشون کرد؟

تک فرزندی که دوست نداره از تک فرزندی دربیاد😉