2752
2734
عنوان

از مادرشوهرم متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1543 بازدید | 109 پست
من بهش توضیح دادم اتفاقا ک حرف و حدیث ممکنه پیش بیاد برای منم پیش اومده اما تو بخاطر خودت کنار بیا و ...

من همه جوره امتحان کردم که بتونم دوسش داشته باشم دختر سازگاری هستم ولی باور کن بعضی ادم ها رو نمیشه😂

عضویت قبلی ۹۶/۰۹/۱۵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
چه اجباریه کاراش رو کنی عزیزم,مگه وظیفته؟

اخه خونم کنارش و دخترهم نداره...فعلا فقط من عروسشونم و برادر شوهرم ازدواج نکرده اونا هم ازم توقع دارن و اگه کوچیک ترین کاری رو انجام بدم پیش هرکی نشستن و بلندشدن بدمو میگن..اگه کنارشون نبودم بخدا سال به سال نمی رفتم دیدنشون ولی الان کاری نمیتونم بکنم

و خدایی که در این نزدیکیست..‌ممنونتم خداجون💓🌱
اخه خونم کنارش و دخترهم نداره...فعلا فقط من عروسشونم و برادر شوهرم ازدواج نکرده اونا هم ازم توقع دار ...

عزیزم کنارش هم باشی وظیفت نیس,لطفیه که درحقش میکنی,شوهرت اگه کاری کنه وظیفشه ولی تو نه,نمیگم بهش نرس,اگه میتونی کمکش کن,نه به خاطر خودش,به خاطر اینکه کاینات بهترش رو بهت برگردونه,ولی گاهی کاری کن که بفهمن وظیفه ات نیس

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
2706