2737
2739
عنوان

از مادرشوهرم متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1540 بازدید | 109 پست
من تاپیک های مادر شوهر رو میبینم خندم میگیره مامان من اینجور ک زن داداشم رو دوست داره خود مامان زن د ...

خوش به حال زن داداشت به خدا توروخدا بگو مامانت واسه من از ته دلش دعا کنه منم خیلی مادرشوهرم اذیتم می کنه دعای مادرایی مثل مامان تو مطمئنم گیراست🙏🙏🙏🙏🙏🙏

خدای مهربونم همه مردم دنیا رو به آرزوهای قشنگشون برسون🌹 خدایا جوونه رویان کوچولو رو تو دل همه مامانای منتظر سبز کن🙏

اسی جون منم دقیقا شرتیط تورو دارم با این تفاوت که خودمم مامان ندارم که اگه اذیتم کنن باهاشون صحبت کنه ولی شما گاهی بگو مامانت تماس بگیره سفارشتو کنه

منم شوهرم به شدت به مامانش وابستست چون بابا نداشته از بچگی اونم نهایت سواستفاده رو داره می کنه مدامم میگه من تنها بزرگتون کردم و ال و بل کچل کرده مارو به خدا

باورت نمیشه کارایی که واسه من نکردنو من واسش کردم با ویار و شکم حامله سر بچه اولم واسش هوسونه درست می کردم می بردم کادو بگیر قربون صدقه برو نمیذاشتم وقتی خونشیم هیچی بیاره و ببره ولی تهش مادر شوهرم نیش زبون و بدجنسی و تهمتشو داره یه چیزی به شوهرم گفته بود یه هفتس دارم حرص می خورم الانم حامله ام باز اعصابم از دستش خورده زنگ می زنه روزی دو ساعت با شوهرم غیبت عروساش دیگه از دستش کم آوردم!!!!! فقط واگذارش کردم به خدا که یه روز یه جوری جوابشو بده که همه بفهمن این بلایی که سرش اومده از کجاست انشاالله

تو روی من بهم تهمت می زنه قسمم می خوره! منم میگم همین که قسم خوردی برام کافیه می دونم یه جایی پات گیره

خدای مهربونم همه مردم دنیا رو به آرزوهای قشنگشون برسون🌹 خدایا جوونه رویان کوچولو رو تو دل همه مامانای منتظر سبز کن🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی جون منم دقیقا شرتیط تورو دارم با این تفاوت که خودمم مامان ندارم که اگه اذیتم کنن باهاشون صحبت کن ...

خدا مامانت و رحمت كنه

من هيچوقت اين حرفها رو به مامانم نميزنم.چون به اندازه كافى مشكلات داره خودش.نميخوام نگران من و مشكلات زندگيم باشه

2728
عزیزم کنارش هم باشی وظیفت نیس,لطفیه که درحقش میکنی,شوهرت اگه کاری کنه وظیفشه ولی تو نه,نمیگم بهش نرس ...

اره الان کمتر میرم که بفهمن اذیتم با حرفاشون و توقعاشون ولی نفهمن انگار

و خدایی که در این نزدیکیست..‌ممنونتم خداجون💓🌱