2733
2739
عنوان

از مادرشوهرم متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1540 بازدید | 109 پست
مثلا چیکارت میکنه ؟

خيلى زياده چطور بگم

همش از كمالات و جمالات خودش تعريف ميكنه 

همش از شوهرم تعريف ميكنه كه كلى مواستگلر داشت و دختر رييس جمهور ميخواست زنش بشه!

همه اين حرف ها رو جورى ميزنه كه بدر بگه و ديوار بشنوه

همش ميخواد از همه كار ما سر در بياره،ولى خودش كوچيكترين چيزا رو از ما مخفى ميكنه

تو همه كارها و حرفها و هرچى كه فكر كنيد نظر ميده

از شوهرم توقع مالى داره در صورتى كه اصلا احتياج نداره

پشت سرم گوش شوهرم و پر ميكنه تا حرف منو گوش نده

همش از من ايراد ميگيره كه چاقى،چقدر غذا ميخورى،چرا لباس ميخرى،چرا لباس نميخرى،چرا ميرى آرايشگاه،چرا نميرى

و....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باهاش دعوا کردنی پشت اونن تا من 😭

مردهم انقد خاله زنک😑

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

مجرد که بودم میگفتم این زنا چراانقدر ازخانواده ی شوهر بدشون میاد.الان میفهمم چرا البته همشون بدنیستن ولی انشالله هیچوقت بدش سرراه کسی قرارنگیره ولی همسرم ماهه ماه انقدر که آقاست.الانم باتمام بدیا شخصیت خودمو حفظ میکنم وچیزی نمیگم دوستندارم خاله زنک باشم...منظورم به شما نیست استارتر عزیزم.شما اومدی درددل...

بی عشق جهان یک چرخش بی معنی ست💑
2728
جواب استارتر این بود

چی میشه مگه؟ حتما باید در جوابش بگیم ما ام همینطور یا راهکار بدیم براش؟

اتفاقا وقتی ادم ببینه کسایی هستن ک رابطشون با خانواده شوهرشون خیلی خوبه شاید بدیهای طرف مقابلشون براشون ی کم کمرنگ تر بشهو دیگه حرص نخورن. 

مادرشوهرمنم گاهی پیش میاد ی چیزی بگه ک ناراحت بشم اما خوبیهاشو ک یادم میاد اون حرف و کارارو ندیده میگیرم. 

پیش نیومده برای کسی ک از مادر خودش دلگیر بشه؟ باید از مامانش بدش بیاد? مادرشوهرم مث مادر خود ادمه.

خيلى زياده چطور بگم همش از كمالات و جمالات خودش تعريف ميكنه  همش از شوهرم تعريف ميكنه كه كلى ...

چه بد ☹مادر شوهر منم یکمی اینجوری هست نه به این شدت اما یه سری کاراش واقعا آزارم میداد اما من زدم رو دنده بیخیالی . نمیتونم که همش حرص بخورم . اون میگه منم میگم باشه 

همین 😐

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
2740
خيلى زياده چطور بگم همش از كمالات و جمالات خودش تعريف ميكنه  همش از شوهرم تعريف ميكنه كه كلى ...

خیلی جالبه مادر شوهر منم میگه پسر رئیس جمهور میخواسته جاری تو بگیره بهش ندادن دادن پسر من

چرا ؟من خیلی ای عادتو دارم دس خودم نیست خیلی اذیتم میکنه با حرف همش دلم میخواد خودمو یه جا خالی کنم& ...

میدونم عزیزم خب باید بهشون حق هم بدی نه اینکه شما مشکلی داشته باشید ولی فکر میکنه پسرش رو ازش گرفتی مطمن باش دوستت داره ولی بروز نمیده بهش احترام بزار سعی کن ناراحت نشی از حرف هاش میدونم سخته یکی بهت بی احترامی کنه حوابش ندی ولی بخاطره شوهرت جون اگه مادر شوهرت ناراحت باشه مطمن باش شوهرت هم ناراحت میشه پس به کار کسی هم نداشته باش که میگن جوابش بده از حق خودت دفاع کن چون درست که نمیشه هیچ بدتر هم میشه 

مادر شوهرم خیلی اروم وسادس در عوض

۵تا خواهر شوهر دارم یکی ازیکی افریته تر چشمتون روز بد نبینه 

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
نه بابا خیلی پسر سر به زیر و ساکتی ام اون تو مخیه

حتما اذیتش میکنی دیگه,بعضی برادرشوهرا رو مخن

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
خخخ

والا  

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡