2733
2739

بچه ها دارم میترکم بس پرم از حرفایی‌که سکوت کردم 

دعاکنیدتا۹۹/۹/۹منم خونه داربشم خدایامنم به آرزوم برسون براش لحظه شماری میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سادمه۱۸-۱۹سالم که بود هرچی خواستگارداشتم رد میکردم که مثلا پولدار ترازخانوادم بود یکمم مذهبی میگفتم این بعد منت میذاره 

یاپولداربود اصلامذهبی نبود میگفتم بدمیسه بیراهه میره سربراه نبود یادمه حتی بهم میگف ماهی۴میلیون بهت میدم براخرجای زندگی درماهت 

اصلابرام مهم نبودمیگفتم پول مستش میکنه میره و نمیمونه واعتمادی بهش نیست بس اعتقاد درستی نداشت

2738

بنظرم پول هست برکت نیست

نادانی بیماری و درماندگیسیت (مولاعلی ع )معتقدم با پرتاب سنگ به یه چاله پر از لجن خودمم که لجنی و کثیف میشم .بعضیا با حرفاشون همون چاله کثیفن سنگشون نزن.بذار تو عالم خودشون خوش باشن😶/خداجونم شکرت چون من خوشبخت ترین دختر دنیام 🌱روم سیاهه درخواست دوستی عزیزانی که نشناسم رو قبول نمیکنم🙇

یادمه خواستگار داشتم کابینت ساز کفاشی داداشای دوستام مثلا یکیش هم بخاطر جهاز سنگین میدادن و میگرفتن گفتم نه بخداهنوزدوستم حسرت میخوره که چرامن عروسشون نشدم

ولی حس میکنم یکم پول روم فشار اورده حس میکنم اونموقع رو منطق تصمیم نگرفتم ازاینکه پول رو اصل قرار ندادم راضی ام ولی  خیلی هم دست کم گرفتم

منم الان اشک ریختم دل منم خیلی از دنیا پره از بچگی نفهمیدم آرزو یعنی چی طعم محبتو نفهمیدم خستم 

منم بخداهمینجورخستم خسته الانم‌ی مادر خسته ام تو۲۴سالگی خسته ام

عزیزم نمیدونم منظورتو درست متوجه شدم یا نه ولی اگه کسی رو انتخاب کردی که انسانه اما پول زیاد نداره بدون که برنده ی واقعی تویی 

انقدر تجربه دارم از اطرافیان بدبختم که با از خودشون پولدارتر ازدواج کردن طرف انسان به نظر میرسید اما بعدا ماهیت پول پرستش رو شد و منت گذاشتناش زندگی رو به کام طرفش تلخ کرد.

درون سینه ام دردی است، اگر گویم زبان سوزد/ اگر پنهان کنم ترسم که مغز استخوان سوزد
عزیزم نمیدونم منظورتو درست متوجه شدم یا نه ولی اگه کسی رو انتخاب کردی که انسانه اما پول زیاد نداره ب ...

اره انسانه گفتم که ازاین انتخابم راضی ام ولی بخاطر پول این دنیا داغونم هرچی میام ازاول شروع کنم نمیشه سخته 

ولی ولی ولی خدای بالاسریم شاهده فقط میگم که نگن نگفتم همسرم عالی هست داخل اسنپه خزار بار بخدا بهش همین خانم ها نخ دادن چ نخ دادن هایی که من از جنس زن متنفرمیشدم ولی اون روخودش نکذاشته و صاف و پوست کنده همه اش رو به من وحتی مادرم هم گفته 

حتی شاید باورت نشه امشب برام مواد غذایی بسته بندی میکرد کلی کارا ولی ما نه حمایت مالی داریم نه عاطفی مخصوصا عاطفی از طرف خانوادع که نیست خیلی بده خیلییی 

2706