2737
2734
عنوان

پسره دانشگاه دختر خالم

237 بازدید | 15 پست

بچه ها  یه پسر دانشگاه دختر خالم دختر خالم پیام میده اینستا که باهاش دوست باشه بعد هی دختر خالم‌هی بهش میگه اقا مزاحم نشین من دوست نمیشم باهاتون واینا بعد من به دختر خالم میگم تو چرا هی جوابشو میدی هی میگی مزاحمم نشین  بعد اونم ول نمیکنه میگم تودت دوسش داری که هی ابنارو میگی وگرنه جوابشو نمیدادی حالا به نظرتون یکی پیام میده باید بگیم مزاحم نشین یا اصلا جوابشو ندیم کلا.بگیم مزاحم نشین وفلان پسره فکر نمیکنه که مادوسش داریم مبخوایم این جوری باهاش حرف بزنیم☹بهترین کار چیه که اون پسر هیچ برداشتی نکنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بهترین کارجواب ندادن و بلاک کردنه

جواب بدی بیشتر خوشسون میاد

من یه بار یه مزاحم تلفنی داشتم ۳ماه ازگار بهم زنگ میزد.از همون اولم جوابش رو ندادم حتی چند بارگوشیمو دادم به بابام و عموم جوابش رو بدن ولی مگه از رو میرفت.بعدش کاشف به عمل اومد که از طرف داییم بوده میخواسته ببینه من اهل اینکارا هستم یانه؟؟؟😒😒😒اخه سیمکارتوگوشی رو بهم جایزه داده بود چون معدلم ۲۰ شده بود

به قلبم معذرت خواهی بسیاری بدهکارم؛بخاطرتمامی روزهایی که.....گرفت،شکست،تنگ شد.....وکاری از دست من برنمی امد ...  
2738
من یه بار یه مزاحم تلفنی داشتم ۳ماه ازگار بهم زنگ میزد.از همون اولم جوابش رو ندادم حتی چند بارگوشیمو ...

عزیزم بلاک میکردی

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...
عزیزم بلاک میکردی

قضیه واسه وقتیه که ۱۵سالم بود الان ۲۸ سالمه.اونوقتا گوشیم دوربین هم نداشت😁😁سامسونگ تاشو ساده بود.همش یا زنگ میزد یا پیام میداد.

بعدها مامانم گفت همون دوست داییم که مزاحم بوده اومده بوده با کلی من من به داییم گفته بوده که منو میخواد😂😂😂اخه بنظرش خیلی دختر خوبی بودم که جوابش رو ندادم در طول ۳ماه.ولی من دیگه اونموقع ازدواج کرده بودم

به قلبم معذرت خواهی بسیاری بدهکارم؛بخاطرتمامی روزهایی که.....گرفت،شکست،تنگ شد.....وکاری از دست من برنمی امد ...  
2706