2737
2739
عنوان

دحترا بیاین ی لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 146 بازدید | 29 پست
ب پوست اسیب نمیرسونه؟؟ینی پوستو سیاه تمیکنه؟؟میدونی قیمتش چنده؟؟؟خودت استفده کردی خوب بوذه؟؟ ببخ ...

خواهش گلم هرچی میخای بپرس 

نه مورو از ریشه میکنه 

دردش خیلی کمه 

اتفاقا پوست رو روشن تر میکنه به مرور 

نرخ مشخصی نداره باید بگردی 

من از فروسگاه باسلام که اینترنتی هست میخرم ۱۰ تومن 

یا ۱۲ حدودا 

برای ظهور امام زمان صلوات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راه داره واگرنه کش میاد  نباید تو جای گرم بزاری

من میگم شاید جنسش خوب نبوده واسه من..عزیزم واست صلوات فرستادم واسم دعاکن صلوات بفرست ان شاالله حاجت روایی🌹⁦❤️⁩🙏💋

بهت وفادارم عشق زندگیم⁦❤️⁩ خدایا همه موانع رو برسرعاشقابردار موانع سرراه منو عشقمم بردار الهی آمین😍برای رسیدن به عشقم صلوات بفرستین خداهمتونو به آرزوهاتون برسونه😘🤩
خواهش گلم هرچی میخای بپرس  نه مورو از ریشه میکنه  دردش خیلی کمه  اتفاقا پوست رو رو ...

دستاتو یه ذره باوازلین چرب کنی نه صمغ بهت میچسبه نه دردداره

بهت وفادارم عشق زندگیم⁦❤️⁩ خدایا همه موانع رو برسرعاشقابردار موانع سرراه منو عشقمم بردار الهی آمین😍برای رسیدن به عشقم صلوات بفرستین خداهمتونو به آرزوهاتون برسونه😘🤩
2728
من میگم شاید جنسش خوب نبوده واسه من..عزیزم واست صلوات فرستادم واسم دعاکن صلوات بفرست ان شاالله حاجت ...

برات صلوات فرستادم گلم الان میخام نماز شبمو بخونم دعات میکنم 

متوجه شدم گلم 

ولی انقدر که من ازش راضیم میگم اگه دوسداشتی دوباره امتحان کن

برای ظهور امام زمان صلوات
برات صلوات فرستادم گلم الان میخام نماز شبمو بخونم دعات میکنم  متوجه شدم گلم  ولی ا ...

قربون دل پاکت برم خداحاجت روات کنه⁦❤️⁩چشم حتما

2738
خانما شهرمون کوچیکه و فکر نمیکنم کسی لیزر کنه. کرمان هم میترسم برم تو این کرونا و الا مرفتم لیزر

واسه صمغ عربی اگه میخوای دردت نگیره یه ذره وازلین بزن به دستت که کمی چرب شه ن صمغ بهت میچسبه نه دردت میگیره

از کجا میتونم بخرم؟؟ داروخونه؟؟یا ن؟

ازلوازم آرایشی..داروخونه نمی‌دونم بپرس مشکلی نیس

واسه صمغ عربی اگه میخوای دردت نگیره یه ذره وازلین بزن به دستت که کمی چرب شه ن صمغ بهت میچسبه نه دردت ...

از کجا میتآنم بخرم. میگم نزن پوستم سیاه شع؟؟

یخ فروش جهنم~
از کجا میتآنم بخرم. میگم نزن پوستم سیاه شع؟؟

ازلوازم آرایشی بهداشتی..نه گلم اینطور نیست..اسپری مو برهم‌ شنیدم خوبه(داروخونه بخراسپری رو)

ینی همه لوازم ارایشیا دارن؟؟

احتمال زیادشماازچند جابپرس

2706