2410
2553
عنوان

دحترا بیاین ی لحظه

146 بازدید | 29 پست

دحترا من دوتا سوال پارم.

۱موهای دستو پامو با تیغ میزنم هفته ای ی یبار اشکال نداره؟؟

۲ اینکه من پوشت بعضیارو میبینم جای مو رو دستشون نیست میشه بگسن چی کار میکنن؟؟ من جای مو رو دستم میمونه خوشم نمیاد مامانم گف از اینترنت کمک بگیر ک اومدم ویش شما. مامانم گف من نمیدونم شماها میدونید؟؟ 

لطفا ضد حال نزنین یا نگید نمیدونم هرچی یالاخره بد حرف نزنین مرسی خوشکلا

یخ فروش جهنم~

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

باتیغ نزن خب چه کاریه موم بزن وکس کن یاهرچیزی غیر ژیلت 

همه دخترا حداقل یه بارپرسیدن "چرا"؟؟؟                                  وشنیدن چون تودختری !                                                       همینقدرتلخ ...
2714
صمغ عربی بگیر  عالی

ب پوست اسیب نمیرسونه؟؟ینی پوستو سیاه تمیکنه؟؟میدونی قیمتش چنده؟؟؟خودت استفده کردی خوب بوذه؟؟

ببخشین خیلی سوال پریدم

یخ فروش جهنم~

عزیزم جای مو نمی‌مونه به این علته که ضخامت موهای طرف کمتره من خودم بور هستم موهام طلاییه موهای دستو پاهامم همینطوره وقتی میزنمش معلوم نیس ..موهای ضخیم برای لیزر خوبن برو (فول بادی)لیزر کن😁💋

بهت وفادارم عشق زندگیم⁦❤️⁩ خدایا همه موانع رو برسرعاشقابردار موانع سرراه منو عشقمم بردار الهی آمین😍برای رسیدن به عشقم صلوات بفرستین خداهمتونو به آرزوهاتون برسونه😘🤩

بعضيها جنس پوستشون جوريه كه جاي مو روش معلومه يا اينكه موهاشون خيلي ضخيمه

با موم يا ليزر خيلي بهتر ميشه

ببينم تورو...👀.                                                                     ديدمت برو🤣
ب پوست اسیب نمیرسونه؟؟ینی پوستو سیاه تمیکنه؟؟میدونی قیمتش چنده؟؟؟خودت استفده کردی خوب بوذه؟؟ ببخ ...

من زدم صمغ عربی خوب نبود والا ..حالاشایدجنسش خوب نبوده خریدم۳۵هزار

بهت وفادارم عشق زندگیم⁦❤️⁩ خدایا همه موانع رو برسرعاشقابردار موانع سرراه منو عشقمم بردار الهی آمین😍برای رسیدن به عشقم صلوات بفرستین خداهمتونو به آرزوهاتون برسونه😘🤩
2706