2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ميشه بگي كجا انجام دادي؟

متاسفانه اون اقا فوت کرد...من ۷ماهه باردار بودم‌که فوت کردن...

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...
2731
2738
یعنی عقد چله نمیندازه؟؟  من صیغه بودم فرداش رفتیم با همسرجان عروسی.. یعنی نیس چله واسه من؟؟

نه من واسه عروسی شنیدم...من عروسی خودم و داییم ویه بنده خدا کمترازیک ماه بود عروسی هم دیگه هم رفتیم چله زنداییم رو من افتاده بود

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...
من اون موقع باکره بودم ولی اونا رو نمیدونم

من اینطوری شنیدم چون عروس تا۴۰ روز چله داره...مثل کسانی که فوت میشن...حالا دورازجون همه عروسا

نه من واسه عروسی شنیدم...من عروسی خودم و داییم ویه بنده خدا کمترازیک ماه بود عروسی هم دیگه هم رفتیم ...

اخه منو دخترداییمو دختر عمم تقریبا تو فاصله دوسه هفته عقد شدیم و جشن عقدای هم رفتیم... یه خانمی بهم گف چله داری .. اگه من چله دارم پس اونام باید داشته باشن .. پس با این اوصاف دختر داییمم نباید الان حامله میبود ک هس الان.. 

یعنی روش دیگه ای جزرفتن به غسال خونه نیست؟😥

بابا بیخیال غسالخونه چیه...

خاله منم ۵سال بچه دارنمیشد چله شو برید باردارشد الان۱۸سالشه گل پسرش دخترش۱۵

یه عسل دیگه تازه اورده ۵ماهشه...پسره

2706