2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره خواهر من . خداروشکر الان خوبه خوب شده فقط باید اراده کنی و بشینی یه نفس عمیق بکشی بگی من میتونم ...

دقیقا منم جایی ک ما زندگی میکنیمم خیلی شلوغ نیس ولی با این ترس چه کنم باردارم هستم

دقیقا منم جایی ک ما زندگی میکنیمم خیلی شلوغ نیس ولی با این ترس چه کنم باردارم هستم

استرس برات خوب نیست پس وقتی بشین که خلوت ترین وقته، اروم برو ببین چه حالی میده قول میدم دیگه نخوای پیاده بشی 😅

2738
استرس برات خوب نیست پس وقتی بشین که خلوت ترین وقته، اروم برو ببین چه حالی میده قول میدم دیگه نخوای پ ...

من آخه همیشه آخر شبا ک دیگ همه خوابن رانندگی کردم واس همون میترسم الان ی دونه ماشین پشت سرم باشه یهو گازشو میگیرم😂

شش هفته و چهار روز😁

الهی پس شمک نداری نی نی اذیت شه 😂 اولش استرس طبیعیه باید کاری کنی با ماشین راحت باشی سختت نباشه اون ماشینم از کنارت رد میشه میره چرا الکی استرس بگیری 

آرزومه تنهایی رانندگی کنم😢

تو میتونی خواهر منم همش میگفت تو باشی کنارم یا مامان باشه تنها نمیتونم . یروز گفتم ابجی بخدا رفتم بکینگ پودر پیدا نکردم بیار برام تولد مامانم بود میخواستم کیک درست کنم . مجبور شد بعد دید چه لذتی داره الان دیگه راحت میشینه 

2706