2733
2739
عنوان

🍃خانوما و آقایون نماز شب🍃

| مشاهده متن کامل بحث + 255 بازدید | 47 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون عزیزم  بد نیستم شما خوبی

خدا رو شکر منم خوبم

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
عزیزم واسه منم دعا کن. حالتو خریدارم چون خودم ی مدت میخوندم. اسمم نگار. التماس دعا

حتما نگار خانم شما هم پاشو بخون

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2728
گلم با دل پاکت برای منم دعا کن منم نمیتونم فعلا بخونم🌹

حتمااا عزیز

ممنونم عزیزم

کاری نکردم

2740

سلام گلم خوبی شبتون بخیر 

میشه برای سلامتی منم دعاکنید گلم

منم برای حاجت روایی شما ده تا صلوات میفرستم...

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆
سلام گلم خوبی شبتون بخیر  میشه برای سلامتی منم دعاکنید گلم منم برای حاجت روایی شما ده تا صلوا ...

سلام عزیز شب شما هم بخیر حتما عزیز م شما هم پاشو بخون

ببخشید تو قنوت نماز چجوری دعا می‌کنید برا ۴۰ مومن ؟  حتما باید طرف نماز خون باشه ک براش دعا کن ...

عزیز بگو خدا یا بیامرز پدرم را بیامرز مادرم را تا ۴۰ نفر فکر کنم اشکالی نداشته باشه همه رو دعا کنی عزیز

ممنونم گل

خواهش عزیز

حتما عزیزم شما هم پاشو بخون

کرونا دارم خیلی بی جونم سرحال بشم میخونم

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن