2737
2739
عنوان

اولین دیدار🙉

| مشاهده متن کامل بحث + 1447 بازدید | 102 پست

آره برو قشنگ نگات کنه دو رکعتم جعفر طیار باهم میخونین و عطر مشد میپاشه سرو روت تا دم خونه م میرسونتت

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام گلن ..نه اصلا پاتو نزار 

😰

نری ها 

نــــــــــــــــــــــــری هـــــــــــا😰

قول بده قول

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊
2731

روی صندلی تو پارک نمیتونه قشنگ‌ نگات کنه؟

حتما باید تو خونه باشه؟

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
چرا 6 ساله ازدواج نکردین خودتون نخاستین یا چی؟تا بهت بگم بری یا ن

خودم نخاستم الان زوده

میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کنی  حال دلتون همیشههههههه خوب خوبببببببب😍😍😍
2738
روی صندلی تو پارک نمیتونه قشنگ‌ نگات کنه؟ حتما باید تو خونه باشه؟

ما محیطمون کوجیک همه هم دیگه رو میشناسن نمیخام کسی ببینه خودم قبول نکردم

میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کنی  حال دلتون همیشههههههه خوب خوبببببببب😍😍😍
هرچی دلت میگه... ولی اگه میخواست کاری کنه تو این 6 سال کرده بود

تو این ۶ سال فقط از دور دیده دقت کن این جارو 😂😂😂

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
اگه به قشنگ نگات کنم خلاصه بشه (که نمیشه) برو🤣

اره والا مم خودم شخصا نمیتونم به نگا کردن  خالی خاتمه بدم یه بوسی بغلی چیزی .والا😆😅😅🤣😅🤣🤣🤣

ایشالله هیچوقت غم تو زندگیتون نباشه
2706