2737
2739

مثلا امروز میگه یه زنگ به بابام بزنم فرداش میگه با مامانم حرف بزنم پس فرداش با داداشش با هر کدوم باید جدا جدا بحرفه یکم راهمون دوره ولی هفته ای یه بار میره من با خانوادش قهرم دست خودم نیست چون خیلی دخالت میکردن و دعوا کردیم با خانوادش قبلا اصلا همین که هی زنگ میزنه بهشون بهم میریزم. 

چیکار کنم اینطوری نباشم رو این موضوع زنگ زدنش حساس نباشم؟ 

خودشم میگه من حس میکنم هروقت میزنگم تو بهم میریزی. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بهم نریز لطفاً 😐😐😐😐😐

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
میدونم الان خیلیا میگن حساس نباش ولی من درکت میکنم

آره حس میکنم بچه ننه است چون میتونه سراغ بقیه شون رو از یه نفر بگیره اما انگار هی باید با تک تک بحرفه 

زیادی وابسته و بچه ننه اس این کار حتی برای زن هم خوب نیست دائم با مادر وپدرش تماس بگیره

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم
2738

مشکل منم هست روزی چندبار زنگ میزنه راهمون دوره گاهی اوقات تصویری همزنگ میزنه

واقعا خسته شدم مشکلم اینه که آمار میگیرن ازش

چی خوردین کجا رفتین چیکار کردین

اینم مثل چی همه چبزا تعریف میکنه

همسرم خیلی خوبه ها دوسش دارم ولی این رفتارش ناراحتم میکنه ☹️🥺

خدایا شکررررت بخاطر همه ی خوبی ها نعمت هات😍🥰میشه برام دعاکنید🌹😊
مشکل منم هست روزی چندبار زنگ میزنه راهمون دوره گاهی اوقات تصویری همزنگ میزنه واقعا خسته شدم مشکلم ا ...

منم خیلی بدم میاد این که خونه ایم یا بی ونیم یا مهمونی یا چی خوردیم واقعا به خودمون مربوطه. 

آره حس میکنم بچه ننه است چون میتونه سراغ بقیه شون رو از یه نفر بگیره اما انگار هی باید با تک تک بحرف ...

کاریش نمیشه کرد هرچی باشن خانوادش هستن وشمام چیزی بگی دورازجونت میشی  آدم بده.

بی عشق جهان یک چرخش بی معنی ست💑
منم مثل شمام متاسفانه تا خودشون دل نكنن نميشه كاري كرد

چرا این اخلاقو داریم؟ دلم میخواد بذارم کنار متاسفانه دست خودم نیست البته فکر میکنم از شوهرمم توقع دارن اگه نزنگه بهش گلگی میکنن که پیدات نیست و از این حرفا. 

2706