2737
2734

😭😭😭

خدا یا میشه یه روز منم بیام‌ تایپیک بزنم بگم خدایا  شکرت بلاخره منم مامان شدم؟خدایا دیگه خسته شدم از انتظار خودت یه فرجی بکن دل همه ی منتظرهارو شاد کن منم توشون،الهی امین😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرچیزی کرونا نیست که شاید آلرژی فصلیه منم اونطوری ام آلرژیک عود می‌کنه حالم بده میشه سرفه های شدید میکنم

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2728
تب و لرز چی داره؟؟؟؟؟؟

تب نداره لرز هم که تاالعان که نداشته

خدا یا میشه یه روز منم بیام‌ تایپیک بزنم بگم خدایا  شکرت بلاخره منم مامان شدم؟خدایا دیگه خسته شدم از انتظار خودت یه فرجی بکن دل همه ی منتظرهارو شاد کن منم توشون،الهی امین😭😭😭

اخه من دوستم کرونا داش گف اولش تب و لرز کزده بعد رفته سی تی معلدم شد ۲ درصد ریش درگیرع 

بیس روز خونه بود الان اوکیه

به قانون کاینات اعتماد کنید...خودش بهترین اتفاقارو تو بهترین زمان خودش براتون رقم میزنه. 
تب نداره لرز هم که تاالعان که نداشته

بره دکتر یه قرص میده خوب میشه منم سرفه داشتم حالا یا کرونا یا هرچی بگو بره دکتر آزیترو میده چرک خشک کنه

🌺روانشناس هستم🌺کمک خواستی پیام بده این آیدی ایتام zohre_sh_20@  اینم آیدی تلگرامم zsh9999@
2738
اخه من دوستم کرونا داش گف اولش تب و لرز کزده بعد رفته سی تی معلدم شد ۲ درصد ریش درگیرع  بیس رو ...

همه علاعماشون شبیه هم نیست استرس گرفتم