2733
2739
عنوان

یه چیز ترسناک بگم🙊اگه مشکل خاصی دارید نیایدا

| مشاهده متن کامل بحث + 2097 بازدید | 192 پست
تو چه یار دیرین سایتی😍

دیگه چون از اینجا خاطرات خوبی دارم تو روزای سختم 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
به خاطر اینکه ایینه یک راه ورود یک سری موجودات هست گلم ممکنه هم منو مسخره کنید ولی حتی از لحاظ فنگ ش ...

یاامام زمان من اینه دارم تو اتاقم اصلانمیدونستم باید بپوشونمش مرسی که گفتی عزیزم

بعد یعنی تو شب نباید تو اینه نگاه کنیم؟؟؟

یه روزی به همه ارزوهات میرسی شک نداشته باش😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو نه باید فکرامو بکنم میخوام درسمو ادامه بدم  ولی خدای ترسناکه ها  چراغ خواب بزا ...

چرا باید اینه رو پوشوند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بعد از بارش بارون از سیاه ترین ابر؛ روشن‌ترین و قشنگترین رنگین کمون رو خواهیم داشت ❤️
نه چیزی نمیشه الکی که نیست خواستگاری رسمی هست خونوادش باید بیان بعدش نامزدی 

😜ولی راست میگیا.یه فیلمی بود خانومه میکفت همش کابوس یه هیولا می دید.بعد یه بار توی خوابش وایساده بود به چشمای هیولاعه نگاه کرده بود.بعد اون دیگه اون کابوسو ندید.حالا این صداعه هرچی که هست احتمالا چون جوابی نمیدم هی تکرار میشه چند وقت یه بار.😍دمت گرم اصن ایده جالبی بود جدا از شوخی

حلال کنید🌹
2731
به خاطر اینکه ایینه یک راه ورود یک سری موجودات هست گلم ممکنه هم منو مسخره کنید ولی حتی از لحاظ فنگ ش ...

من تمام اتاقم ایینست😂ازامشب سکته میکتم

تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم
من الان بیشتر به خاطر اطلاع رسانی اتیسم و گاهی تاپیک های مثبت موندم در سایت قبل کرونا زیاد فعلا نبود ...

دلیل اینکه بعد قضیه آبان اومدین چی بود

دوست دارم مامان بشم🥺❤میشه دعام کنی🌙خداجــونم شڪــرت تو بهتـــرین رفــــق منـے🌱🌿🌎با من بی ادبی حرف نزنید🤗منو تگ کنید تو تپیکای خوب و انرژی +  دیگه وارد تاپیڪ خیانت و مادر شوهری نمیشم...اگه دیدید هستم تذڪر بدین حتما😘 برای حاجات دلم یدونه صلوات میفرستید؟؟؟من تا پایان تیکر یه خانوم فعال 👮‍♀️پرانرژی💃 جذاب 👸و خوش اخلاق و آروم خواهم شد😘🤩باردارنیستم ولی آرزو  دارم یه مامان جذاب و آروم و با حوصله باشم🥰😇متاهل و متعهد عاشق♥️این دو جمله تو ذهنتون باشه همیشه✔1️⃣صلاح مملکت خویش خسروان دانند2️⃣کم گوی و گزیده گوی چون دُر.......تا جملات زیبای بعدی بدرود
لهنتتتتی

خب دیگه ما اینیم 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
براچی اینه رو شب بپوشونه؟؟؟

عرض کردم گلم  تاپیک بخونید در پاسخ یکی از عزیزان گفتم

2738
😜ولی راست میگیا.یه فیلمی بود خانومه میکفت همش کابوس یه هیولا می دید.بعد یه بار توی خوابش وایساده بو ...

اره باید تهشو تصور کن که تموم بشه

بهش بگو داداشی چیزی اگه داره بفرسته این طرف

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  
عزیزم اون امضات اوتیسم چیه

اتیسم اختلاله پسرم هست که خیلی از بچه ها و بزرگسالان درگیرش هستن در تاپیک هام هست گلم تاپیک در موردش زیاد زدم واقعا نمیشه خلاصه گفت 

منم ترسیدم رفتم زیرپتو😂

مامان سه قلو دوست داشتنی🥰خدا سه تا فرشته بهم داد ❤️خداجون مرسی بابت معجزه قشنگ❤️😍🥰🧿میشه یه صلوات بفرستی ،❤️🧡💛🥰 تو ماه دلم بشی و من شاه دل تو؛ دریا بشی عشق بگیرم از تو ساحل تو ! 💞
یاامام زمان من اینه دارم تو اتاقم اصلانمیدونستم باید بپوشونمش مرسی که گفتی عزیزم بعد یعنی تو شب ...

کلا شب ها خیره نشید و فقط روشو بپوشونید همین 

2706