2737
2734
عنوان

بچه ها شما باردار شدین کی به خانواده همسرتون گفتید ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1778 بازدید | 140 پست
همگی برید خدا رو شکر کنیدکه باردار شدین  دغدغه شما گفتن و نگفتنه من باردار بشم یه بلندگو برمیدا ...

منم چهار سال منتظرم دیگه رفتم آی وی اف هزینشو از پدرشوهرم گرفتیم 

حالا دیگه آمارشو دارن

جان به فدای انکه ناپیداست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همون فردای روزی که جواب ازمایش رو گرفتیم

ما ساعت ۱۲ شب ازمایش دادیم مسیول ازمایشگاه پارتی بازی کرد جواب رو نوشت فوری یک ساعته اوردند فرداش که شوهرم از سر کار اومد خودش به همه زنگ زد 😆😆😆😆😆

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم
2728
زرنگو با موزمارو آب زیرکاه اشتباه نگیر

دقیق افرین باورت میشه عمه ی عوضیم باردار بود با من اومد سونو چون ماشین نداشتن تا اومد سونو هرچی گفتم بارداری میگفت نههه چقدر قسم میخورد واسه چیز دیگه ی ..خلاص تا دوتایم رفتیم واسه سونو داخل اتاق باز نگفت فکر کرد اول اون میره بعد من ...دیدم دوتامونو فرستادن داخل بعد صدای قلب بچه می یاد دیگه گفتم بمیرمم ب کسی نمیگم چون مردم خودشون گرگن 

شـوهـرمـ تنـهـا آرامـش زندگیـم 💑                                    🧿ما شآءَ اللَّهُ لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ🧿

اولی رو تو ان نی اول گفتم دومی رو خی خواب بد میدیدم فکر نمیکردم بمونه دیر گفتم نو چهار با اینکه مامان و زن دادشم شک داشتن بهم چون زود تپل شدم اما انکار میکردم😂😂فکر نمیکردم بمونه نمیخواستم همه جا پر بشه🤐

لطفا برای حل مشکل ازدواج خواهرم یه یا الله بگید❤
2738
همسرت نبایدآی وی افو میگفت،درسته اشکالی نداره آی وی اف کنیداینم یه روشه ولی چرابایدبه خانواده شوهرگف ...

خانواده همسرم اهل جار زدن پیش کسی نیستن من دور از خانواده خودمم ساید فکر کرده بگه تو این شرایط کنارمون باشن 

چرا مگه چه اتفاقی افتاد پشیمون شدین؟ آخه منم تا آزملیش دادم گفتم🤣

اخه عمه ی عوضیم باردار بود با من اومد سونو چون ماشین نداشتن تا اومد سونو هرچی گفتم بارداری میگفت نههه چقدر قسم میخورد واسه چیز دیگه ی ..خلاص تا دوتایم رفتیم واسه سونو داخل اتاق باز نگفت فکر کرد اول اون میره بعد من ...دیدم دوتامونو فرستادن داخل بعد صدای قلب بچه می یاد دیگه گفتم بمیرمم ب کسی نمیگم چون مردم خودشون گرگن ....تازه خواهرمم تا شیش ماهگی نگفت هی قسمش دادم میگفت نهههه ...من دومی ب مامانمم نگفتم ب خواهرامم نمیگم تا هفت ماه ...حالا بچه بعدی ب حرفام میرسی چی میگم 

شـوهـرمـ تنـهـا آرامـش زندگیـم 💑                                    🧿ما شآءَ اللَّهُ لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ🧿
اخه عمه ی عوضیم باردار بود با من اومد سونو چون ماشین نداشتن تا اومد سونو هرچی گفتم بارداری میگفت نهه ...

دختر دایی همسرم دو روز بعد زایمانش زنگ زد گفت ببنید صدای گریه میاد یه نی نی داریم 😥😥😥

جان به فدای انکه ناپیداست...
ب مامان بابا همون روز به بقیه هفته هشتم 

همون روز یعنی کیه؟؟رپز اقدامت  من۸هفته بودم تازه فهمیدم باردارم

و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.... خدایا شکرت ک صاحب خونه شدم...

زن برادرمن٦ماهش بود به ماگفت؛دليلش روهم گفت كه چون بچه اول رو٣ماه سقط كردم ميخواستم از اين مطمئن شم بعدش بگم جالبه برادرمم رو نكرد درحاليكه كه باماخيلي راحته😑

يك وقت هايى فقط بايدگفت"فداىِ سَــرم"
2706