2737
2734
من خودم تنبلی دارم همسرم هم مشکل مورفو داره

وایینی تنبلی اینقدر بده؟

منم تنبلی دارم  

ذکر یونسیه :لا اله الا انت سبحانک انّی کنتُ من الظّالمین فَاسْتَجَبْنا له و نَجّیناهُ من الغم و کذلک نُنجیِ المومنین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وایینی تنبلی اینقدر بده؟ منم تنبلی دارم    

نه مشکل اصلی همسرمه وگرنه من با دارو های معمولی تحریک تخمدان هر ماه ۲-۳ تا فولی غالب دارم...اگه همسرم مشکل نداشت راحت باردار میشدم

2740
نه مشکل اصلی همسرمه وگرنه من با دارو های معمولی تحریک تخمدان هر ماه ۲-۳ تا فولی غالب دارم...اگه همسر ...

ببخشید میشه بگیاز کجا باید بدونم شوهرم سالمه یا نه؟

ذکر یونسیه :لا اله الا انت سبحانک انّی کنتُ من الظّالمین فَاسْتَجَبْنا له و نَجّیناهُ من الغم و کذلک نُنجیِ المومنین 
میخوام‌ دوقلو باشه یبار زایمان کنم 

اصلا به ریسکش نمیارزه

اصلا از کجا معلوم حتما ۲قلو بشه

شما یه عالمه دارو با دوز بالا باید مصرف بکنی با کلی استرس و سختی تازه اونی که میخواید بشه یا نشه

خب وقتی هیچ مشکلی نداره چرا اینکارو کنی ای وی اف و میکرو راه آخره 

میخوام دوقلو همجنس داشته باشم و یکبار زایمان و شیردهی داشته باشم!!! میخوام سن بالا زایمان کنم و نمیتونم بینشون فاصله بندازم 

قبل از حذف ادمای سمی زندگیت شخصیت خودت رو سم زدایی کن
من خودم تنبلی دارم همسرم هم مشکل مورفو داره

همسر منم مورفوش مشکل داشت اولش یک بود عمل کرد واریکوسلشو بد ۸ماه شد ۲ توiuiشستشو دادن شد۳

خدایا شکرت ک بعد پنج سال سخت بالاخره حاجتمو دادیو ی فندق اومد تو زندگیم🌺💗
اصلا به ریسکش نمیارزه اصلا از کجا معلوم حتما ۲قلو بشه شما یه عالمه دارو با دوز بالا باید مصرف بکنی ...

خب ای‌‌وی اف مگه خودت تعیین نمیکنی همه چیز و ؟؟؟ 

قبل از حذف ادمای سمی زندگیت شخصیت خودت رو سم زدایی کن