2733
2739
عنوان

چطور جلو خواهرمو بگیریم عاشق یکی شده ۱۲ سال از خودش بزرگتر

| مشاهده متن کامل بحث + 15176 بازدید | 386 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من میشناسم زوجی روکه همین فاصله سنی رو دارن والان هم خداروشکرخوشبختن

وهمچنین میشناسم زوجی روکه فاصله سنی کم دارن و کنارهم احساس خوشبختی ندارن

فاصله سنی ملاک خوشبختی نیست اصلا

🙄نکنه زندگی خاهرتم اون یارو خراب کرده😐😐

.گفتم هی نپرسین امضام بخونی .من خاهر گوگوشم😁😁اون رفت من اومدم ینی اون رفت با یه کاربری دیگه بیاد 😂الان آوارس واس یه خط🙄خاهرای کوچیک لطفن انقد رو مخ خاهر بزرگا راه نرین .حرفشون گوش کنین وگرنه میزنه شل پلتون میکنه😄😄😈الانم اونو زدم کنار خودم آمدم😁آخه خط مال شوهر منه 
2728
بابا خیلیم فاصله سنیشون زیاد نیس ک، ب نظرم این ی فرصته برا خواهر شما ک خواستگارش مجرد باشه، اگه اخلا ...

چ ربطی داشت مجرد و مطلقه چ فرقی داره 

میخوای در کنار کسی ک بت آرامش میده زندگی کنی

یکیم بیاد جلوی منو بگیره ک مجردم ۲۶سالمم هس با ی فردی ک ۴۱سالشه میخام ازدواج کنم😑

خواهرم 27سالشه شوهرش 42 اما بهش میخوره 37 یا کمتر 

الــهے حــاجـــت دݪتــون بـــا حڪمت خــدا یڪے بـــاشهـ❤

چه اشکالی داره اگه طرف ادم حسابی باشه اخلاق داشته باشه من شوهرم ۱۰سال تزم بزرگتره خداروشکر مشکلی نداریم

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
2740

پسره دهه شصتیه سن بالا نیست.

ولی همین پسرای شصتی آدمو یاد طالبان میندازن هی دختربچه دوس دارن بگیرن و دخترای هم دهه ی خودشون بالاترین آمار مجردین ایران رو دارن.

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.              انتقالی شغلیمو گرفتم و  نامزد شدم و اینکه صاحب یه خونه ی عالی و شیک شدم.  

بالای ۲۵ سال دیگه ۱۲ سال اختلاف سنی چندان اشکالی ایجاد نمیکنه اگر ۲۰ بود پسره ۳۲ یا ۲۲ بود پسره ۳۴ اونوقت به مشکل برمیخوردت

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه
اخه معنی این عکس پرو فایل چیه خداوکیلی؟

اتفاقا گذاشتم عوض شه ولی تایید نشده ... ولی خو چشه مگ ذوق داره بچم   

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
2706