2737
2734
عنوان

چطور جلو خواهرمو بگیریم عاشق یکی شده ۱۲ سال از خودش بزرگتر

| مشاهده متن کامل بحث + 15176 بازدید | 386 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

12 سال اختلاف سنی خیلی زیاده ولی اگه منطقی باشیم خواهر شما مطلقه هست و خواستگارشون مجردن این به اون در 

من در تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹ مامان یه پسر کوچولو به اسم‌ محمد شدم خدایا شکرت که به آرزوم رسیدم خدایا شکرت  😍

خواهرت بچع نیست الان میتونه خوب تصمیم بگیره مرد هرچی سنش بیشتر باشه بیشتر درک میکنه ب نظر من.....عمو و زن عموی منم اونجوریه سنشون اما مشکلی ندارن زندگی عادی دارن 

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
2728
بزرگوار شما تا حالا چندتا خانمهای اطرافت که الان بدلیل طلاق یا فوت همسر ندارن رو به پسران یا مردانی ...

حرفی ندارم حق با شماست

الهی به حق محمد و آل محمد خدا فرج مولا و سرورمان را برساند که دنیا بوی بدی به خود گرفته..الهم عجل لولیک الفرج
بزرگوار شما تا حالا چندتا خانمهای اطرافت که الان بدلیل طلاق یا فوت همسر ندارن رو به پسران یا مردانی ...

این بگم متا سفانه پسران حتی از نوع مطلقه دختران مطلقه رو فقط برای صیغه میخان نه ازدواج داعم خیلی خیلی کم پیش بیاد

الهی به حق محمد و آل محمد خدا فرج مولا و سرورمان را برساند که دنیا بوی بدی به خود گرفته..الهم عجل لولیک الفرج
2738

منم با پسری ازدواج کردم که ۱۲ سال از خودم بزرگ تره  خانوادم اصلا راضی نبودن  ولی وقتی دیدن  بچه خوب و خانواده داریه راضی شدن مشگلتون چیه ؟؟؟

سن یه عدد خ‌وبه با پسری ازدواج کنه که ۵ سال ازش بزرگتر باشه ولی بیکارو  کاسبی باشه ؟! 

و اینم بگم همسرم خیلی بیبی فیسه میخوره با من اختلاف سنیش۶ ۷ سال باشه